Eşrefpaşa Verem Savaş Dispanseri

0
20

Eşrefpaşa Verem Savaş Dispanseri Tahlil Sonucu

Sizlere eşrefpaşa verem savaş dispanseri konak/izmir verem savaş dispanseri karşıyaka verem savaş dispanseri bornova verem savaş dispanseri buca verem savaş dispanseri izmir çiğli en yakın verem savaş verem savaş dispanseri nedir bilgilerini içermektedir.

Eşrefpaşa Verem Savaş Dispanseri online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Eşrefpaşa Verem Savaş Dispanseri Randevu

Eşrefpaşa Verem Savaş Dispanseri randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Eşrefpaşa Verem Savaş Dispanseri iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0232) 226 10 30 telefon numarası Adres : 9500 Sokak No:6/3-4 Karabağlar Konak/İzmir, İzmir. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eşrefpaşa Verem Savaş Dispanseri Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0232) 226 10 30

Poliklinik Çalışma Saatleri

Eşrefpaşa Verem Savaş Dispanseri Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Malatya Pötürge Devlet Hastanesi

Eşrefpaşa Verem Savaş Dispanseri Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here