Fatih Özel Çarşamba Tıp Merkezi

0
36

Fatih Özel Çarşamba Tıp Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere özel fatih hastanesi bezmialem randevu bilgilerini içermektedir.

Fatih Özel Çarşamba Tıp Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Fatih Özel Çarşamba Tıp Merkezi Randevu

Fatih Özel Çarşamba Tıp Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Fatih Özel Çarşamba Tıp Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0212) 621 0532 telefon numarası Adres : Hatip Musluhiddin Mah. Manyasizade Cad. 34087, Fatih, İstanbul, İstanbul. İnternet sitesi tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Fatih Özel Çarşamba Tıp Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0212) 621 0532

Poliklinik Çalışma Saatleri

Fatih Özel Çarşamba Tıp Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Fatih Özel Çarşamba Tıp Merkezi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here