Femilift yöntemi nedir? İdrar Kaçırma ve Vajina Daraltma Tedavisi

0
113
Femilif vajina daraltma ameliyatı
Femilif vajina daraltma ameliyatı

Femilift yani vajina daraltma ameliyatı sizler için lazerle bir kolaylıktır. Vajina daraltma ameliyatı yorumlarını okuyabilir veya doğal vajina daraltma yöntemlerini okuyabilirsiniz. Limonla vajina daraltma vajina daraltma yapılıp yapılamayacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Vajina daraltma ameliyatı devlet hastanesinde veya özel kliniklerde yapılıyor mu sorusuna da aşağıdaki yorum kısmından soru cevap şeklinde yorum yapabilirsiniz.

Ülkemizde ve dünyadaki tüm kadınlar için ciddi bir sorun olan idrar kaçırma ve idrar kaçırma öyküsü problemi vaat ediyor. Peki, bu sorunlar nasıl ortaya çıkıyor ve kadınların hayatlarını nasıl etkiler?

yaşına bağlı olarak hamilelik veya menopoz, Vajina Duvarı’na doku hasarını destekleyen kollajen lifleri ve kilo kaybı meydana gelir. Buna göre zaman içinde vajinada elastikiyet kaybı olur. Bunun cinsel yaşam üzerinde olumsuz bir etkisi vardı ve Jun’un bir hissi vardı ve çiftlerin özel yaşamları üzerinde olumsuz baskı yarattı.

Normal yaşlanma sürecine bağlı olarak doğumdan sonra elastikiyet kaybı oluşabilir. Kadınlarda ciddi bir sorun olmasının yanı sıra, elastikiyet kaybı, medikal adın diğer ciddi sorunların kaybı nedeniyle ortaya çıkan bu elastikiyet, üriner inkontinansla birlikte idrar tutamama stresiyle karşı karşıya kalmaktadır. Vajina vajinal enfeksiyonlarda elastikiyet kaybından sonra sürekli tekrarlayan idrar kaçırma ile uğraşmak zorunda kalan bayanlar. Genellikle antibiyotik kullanımı, Bu süreç dışında bayanlar için son derece vergilendirme ve stresli bir durumdur. Ülkemizin sosyo-kültürel yapısından şüphesiz ki, bu tür sorunlardan muzdarip kadınlar üzerinde muazzam baskı.

Bu sorunları çözmek için yeni ve geliştirilmiş tıbbi tekniklerimiz kadınlar için iyi bir haber, artık mümkün olmadığıdır. Daha da önemlisi, bu yöntem cerrahi müdahale ihtiyacını en aza indirir. Kadınlar için çok önemli bir gelişme şeklinde uygulanabilecek 10 dakikalık ayaktan tedavi avantajdır.

Femilift, vajinal relaksasyon ve stres üriner inkontinans olarak adlandırılan bu yeni teknolojinin sorunlarına devrim niteliğinde bir yöntem olarak hizmet vermekte ve vajinal duvarın kollajenini ve sikilastirmakın artmasını sağlamaktadır. Vajinal sıkma dışında, üretrada daha iyi kollajen liflerin büyümesine bağlı olarak pelvik taban kasları desteklenir ve idrar kaçırma veya tamamen durur veya önemli ölçüde azalır ve hasta artık fark etmediği düzeye düşer. ‘Bayanlar ilk seanstan sonra bir fark hissediyor ve sonuçlar kısa sürede bir artış gösteriyor. Konsültasyonun belirlenmesi için birçok oturumun gerçekleştirilmesi için uzun vadeli sonuçlar uygulanacaktır. Menşei genellikle 2 ila 4 seans arasındadır.

Bunları da Okumalısın  Disosiyatif Bozukluk Nedir?

Vajina etrafındaki doku, tıbbi, profesyonel ve herhangi bir ciddi yaklaşım açısından bir hastayla ilgili kişisel bir doğanın her yönteminde duyarlılık gerektirir ve duyarlı ve özgündür. Bu sorunların ve sorunların yaşandığı bu hastaların büyük bir çoğunluğu, bir çözüm ile görüşme sürecinde herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmaktadırlar.

Femilift metodu, kadınların pratik bir uygulamada günlük hayatlarını etkilemeden kolayca ulaşabildikleri noktadadır. Yan etkilerin olmayışı ve gündelik yaşama devam edebilmek için son derece rahat bir uygulamaya sahip olmak, Gizlilik’in korunmasını sağlamak açısından hiç kimsenin bilmesi gerekmeyen kadınlar açısından son derece önemlidir. 10 dakikalık kısa, ağrısız ve rahat uygulama ve sonuçları yan etkilere sahip olmanın önemi ile karşılaştırılabilir ve ameliyatlar artmaktadır.

Daha sonraki dönemlerde, kadınlar arasında sıkça bahsedilen durumlar adına bir uygulama olarak önem kazanmakta ve gerçekleşeceğine inanıyoruz. İlk tedavi için hastaların uygunluğunun belirlenmesi, önce bir konsültasyon için sağlanmalıdır. Uygulama kısa ve ağrısızdır ve lazerin hastaya özgü tek kullanımlık ucu vajinaya yönlendirilir. UCLA lazeri yavaşça her yöne doğru çekilir, ancak hiçbir şekilde acı ve ıstıraba çok hızlı bir şekilde hissedilir ve uygulama biter. Uygulama kısa ve ağrısızdır ve lazerin hastaya özgü tek kullanımlık ucu vajinaya yönlendirilir. UCLA lazeri yavaşça her yöne doğru çekilir, ancak hiçbir şekilde acı ve ıstıraba çok hızlı bir şekilde hissedilir ve uygulama biter. Uygulama kısa ve ağrısızdır ve lazerin hastaya özgü tek kullanımlık ucu vajinaya yönlendirilir. UCLA lazeri yavaşça her yöne doğru çekilir, ancak hiçbir şekilde acı ve ıstıraba çok hızlı bir şekilde hissedilir ve uygulama biter.

Femilif vajina daraltma ameliyatı
Femilif vajina daraltma ameliyatı

devam ettikçe Uygulamadan sonra günlük hayatınıza devam edin. Sadece cinsel ilişki için 3 gün ve 5 gün boyunca ağır sporlardan kaçınmak için bir önlem gereklidir. Bunun dışında kadınlar için herhangi bir kısıtlama veya özel bakım gerektirmeyen ve bu ameliyata ihtiyaç duyulmayan yöntem, bir yönteme kıyasla önemli bir avantajdır. Kadınlarda vajinal deformasyonda stres inkontinans prevalansının ve önümüzdeki 5 yıl içinde karşılaştırılmasının neredeyse imkansız olduğunu ve kadınlar gibi Botox’un önemli uygulamalarından biri olacağını tahmin ediyoruz. Çoğu hastada üriner inkontinans ve vajinal gevşeme için uzun dönem sonuçları vardır ve bu 2 seans için yeterli olacaktır.

Bunları da Okumalısın  Demir Eksikliği Belirtileri ve Tedavisi

Vajinal gevşeme daha şiddetli ise, 3 ila 4 seans gereklidir. Her seans 4 haftalık aralıktır, vajinal rekonstrüksiyon devam ederken özel hayat etkilenmez. Sonuçlar kişiden kişiye değişse de, Femilift aktiviteyi en az 24 aylık bir süre için sürdürmektedir. İdrar inkontinansı vajinal relaksasyon ya da tedaviyi sorunsuz olarak başladığında iyi hissetmek tekrarlanabilir. Yıllar içinde bir düşüş olması durumunda istediğiniz tüm tedaviler tekrarlanabilir ya da yılda sadece bir kez elde edilen sonuçlar, koruma amaçlı olarak uygulama oturumları için rezervasyon yaptırabilirsiniz. Vajinada kuruluk veya doğum sonrası pigmentasyon varsa femilift yönteminde problemleriniz varsa bu problemleri giderir. Ağrı yokluğunda, spiral kullanan emzirmeyen kadınların eksikliği yüksek bariyerin en büyük avantajlarından biridir. Femilift yöntemine sahip olmak için doğum yapan bir kadın yeni, 3 ay beklenmesi önerilir. Bu süreçte vajinanın doğumundan sonra doğal olarak iyileşmek.

Bir önceki yazımız olan Altın iğne Nedir? Faydaları Nelerdir? Gerçekten işe yarıyor mu? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here