Fito Krem Kullanımı ve Faydaları

0
70

Fito Krem Kullanımı ve Faydaları 01.04.2019  tarihinde 01:22 saatinde  fjMgGucZq7E kodu ile  Fito Krem Kullanımı ve Faydaları videosu 28402 kere izlenmiş olup ne diyem mahmut tarafından 04.10.2017 tarihinde saat 17:50 da yayına başladı. 0:55 dakika sürmektedir.Fito Krem Kullanımı ve Faydaları videosu  28402 kere izlendi.

Videomuz fito krem, fito, fito krem nasıl kullanılır, fito krem faydaları, fito yararları, fito kullananlar, fito yüze sürülür mü ile ilgilidir.

Siz değerli izleyicilerim için hazırladığım bu videomda sivilce ve sivilce izleri gibi durumlarda sık kullanılan bir krem olan fito hakkında bilgiler vereceğim. fito nedir, faydaları, yan etkileri , özellikleri, kullanımı hakkında internette ki bilgilerden derleme yapacağız.

Bu kanaldaki videolarda aktarılan bilgiler insanların deneyimlerini ve internette yazdıklarının araştırılarak derlenmesinden oluşur. Hiç bir surette, ilaç tanıtımı ve reklamı değildir. Tıbbi bir tavsiye içermediği gibi, blogum ilaçların doktor reçetesi olmadan kullanılmasını tavsiye etmez. Ayrıca internette dolaşan bir çok saçma sapan fito kullanın şuna da iyi gelir buna da da kullanın gibi aslı astarı olmayan bilgilere, itibar etmemeniz için size bu videoyu hazırladım. Gerçek dışı şekilde kulaktan dolma bilgilerle kullanmayın, tıbbi veya sağlık uzmanı kontrolünde kullanımı için sizleri bilgilendirmek amacıyla video çekiyorum. Herhangi bir cilt sorununuz varsa bunun için en güvenilir kaynağın uzman dermatologlar olduğunu unutmayınız.

Fito Krem Kullanımı ve Faydaları

Yaraların üstüne dikkatli sürülerek kullanılır ve yaraları iyileştirmede ve leke gidermede çok etkilidir. Kış aylarında çatlaklara karşı etkilidir. Düzenli uygulayarak çatlaklardan kurtulabilirsiniz. Yeniden oluşmasını engeller ayrıca krem. Ani kilo alıp vermede oluşan çatlaklar içinde krem etkilidir.

Doğum sonrası memede oluşan çatlaklar içinde krem kullanılmaktadır. Hamilelik veya emzirme döneminde doktor kontrolü olmadan kullanmayınız.

Bunları da Okumalısın  Fito Krem Nedir? Fito Krem Nasıl Kullanılır?

Yaşınız ilerleyince cilt dokusu yenilenmeyi yavaşlatır bunun sonucunda leke kızarıklıklar ortaya çıkabilir bunun için fito Krem kullanılabilir.

Bakteri öldürücü etkisi nedeni ile vücuttaki bakteri fonksiyonlarına iyi gelmektedir.

 

BU VİDEOYA YAPILAN YORUMLAR

Mehmet İşlek

Evet çok iyi geliyor

Gulsah Atalay

Ses tonu diksyon çok tuaf.tam bi ergen sesi.ankaradan sevgiler

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here