Gaziantep Özel Yılmazer Hastanesi

0
31

Gaziantep Özel Yılmazer Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere bilgilerini içermektedir.

Gaziantep Özel Yılmazer Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Özel Yılmazer Hastanesi Randevu

Gaziantep Özel Yılmazer Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Gaziantep Özel Yılmazer Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 342 221 0600 telefon numarası Adres : Eyüpoğlu Mh., 27010 Gaziantep, Gaziantep. İnternet sitesi tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Özel Yılmazer Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 342 221 0600

Poliklinik Çalışma Saatleri

Gaziantep Özel Yılmazer Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Gaziantep Özel Yılmazer Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here