Home / Tahlil Sonuçları / Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere gaziantep üniversitesi hastanesi doktorları şahinbey araştirma ve uygulama hastanesi şehitkamil/gaziantep üniversite hastanesi randevu numarası üniversitesi randevu alma gaziantep üniversitesi hastanesi genel cerrahi doktorları gaziantep üniversite hastanesi cildiye doktorları gaziantep üniversite hastanesi ortopedi doktorları enlil online hastane bilgilerini içermektedir.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Randevu

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 342 360 6060 telefon numarası Adres : Üniversite Bulv. 27070 Şahinbey Merkez/Gaziantep, Gaziantep. İnternet sitesi http://185.207.59.154/gazindex.html tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 342 360 6060

Poliklinik Çalışma Saatleri

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi Görüntüleri

Mutlaka Okumalısın

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu Sizlere bursa ağız ve diş sağlığı merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir