Günlük Makyaj Nasıl Yapılır? Uygulamalı Anlatımı

1
114
Günlük Makyaj
günlük makyaj nasıl yapılır uygulamalı youtube videolu anlatımı ile sade ve güzel makyaj nasıl yapılır sorusuna birlikte yanıt arayacağız.Evde göz makyaj nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bu yazı ve video size göre..

Günlük Makyaj nasıl yapılır? 

Sabahları uyandığımızda makyajımı yapmak için zaman ayırmak zor değil mi? Bakımlı ofise gittiğimizde gördüklerimiz, şık iş arkadaşlarımız üzerimizdeki etkiyi düşünürler, kendimizi hemen ihmal ettiklerini hissederdik, değil mi? Böyle sıkça karşılaştığınız günlük makyaj için hazırladığınızı düşünürseniz, bu makaleyi mutlaka okumalısınız. Dahası, cımbızları onlardan al, arkadaşlarınla ​​paylaştığın ipuçlarını bulacaksın.

Günlük Makyaj Nasıl Yapılmalı?


Şimdi sen adım-ben uygulamaya günlük makyaj yapmak için söyleyeceğim.

  • Makyaj setleri hayat kurtarır: Makyaj kitlerinde bulabileceğiniz neredeyse her marka işinizi kolaylaştırır.
  • Yüz makyajınızı hazırlayın: yüz makyajınızdan önce makyaj, hazırlamalısınız. Bunun için cilt temizleyici Tonic kullanmanızı tavsiye ederim. Daha sonra, ister kış ister yaz, yüzünüzde az miktarda sirke ile parmaklarınızın ucunda güneş koruyucu.
  • Dikkat edin: parmaklarınızın ucunda hafif bir masaj yaparak vaktinizi tekrar uygulayın. Yüzünüzde hüzün varsa – cildinizdeki hafif ve koyu lekeler varsa, tercihinize göre cildinizin rengine en yakın olan tarafı kullanmalısınız. T-zonu alın, burun ve çene alanı yağlama işleminiz varsa, bu parçalar için daha hafif bir temel uygulayın.
  • Göz makyajı görünümünüze etki eder: Renkli göüzünüz varsa renkli göz makyajı, göz kapaklarınıza ve aynı zamanda Pudra Fondöten ile birlikte uygulayın ve kapatıcı uygulayın. Böylece gözlerinin etrafında daha açık bir görünüme sahip olacaksın. Göz makyajında ​​en çok dikkat, göz büyüklüğüdür.

 • Küçük göz makyajı: Eğer gözleriniz küçükse gözlerinizi daha büyük gösterecek amkyajları tercih edin. Tercihen beyaz bir eyeliner kullanarak yapabilirsiniz. Daha sonra gözünüzün altında koyu gri veya siyah bir eyeliner, parmak uçlarınızla hafifçe dokunarak göz çevrenize yaydırın. Böylece biraz daha dumanlı bir göze sahip olabilirsiniz.
 • Eyeliner sürmek: Göz makyajı geçen yıl en çok tercih edilen makyaj Eyeliner. Eyelinerin kullanımı da önemlidr. Eğer doğru kullanılmadığında sorun yaratır ancak etkili bir şekilde gerçekleştirilebildiğinde harika bir üründür.
 • Eyeliner: Burada başka yollar aradım aynı etkiyi yaratabilecek fakat eyeliner sürebilirsiniz. Siyah renkli gözler için Flormar eyeliner yerine şimdi yağlı olan, kullandığımdır. Ucu ince, yağlamayı koruyarak ve inanılmaz derecede kolaydır. Ve göz kalemi temizleyiniz. Eyeliner makyajı, çünkü elimdeki olası hataları temizlemenin zor değildir. Makyaja Baştan başlamak zorunda değilsiniz.
 • Maskara : Maskara uygulaması yapmaya dikkat edin. Seçiminizi ten renginize ve alnınıza göre yapmayı unutmayın.
 • Allık: Tutmanız için bir nedeniniz yoksa, kemiklerinizi yanaklarınızda ön plana çıkarın. Allıklarınızı seçeceğiniz elmacık kemiklerine uygulayın. Ayrıca, tapınakların sürüş yönünüzde kızarma doğru değildir, darbeler yatay yönde kulağın yan tarafına doğru uygulanır. Çok zayıf yüzün daha oval görünecek. Yuvarlak bir yüzünüz varsa, tapınakların doğru sürümü ile allıklarınız.

Günlük Makyaj #1 // Everyday Makeup | Görkem Karman Abat

Saç rengine göre günlük makyaj tüyoları

Doğal ve Sade Makyaj Nasıl Yapılır? İşte Günlük Makyaj Videoları ... Günlük Makyaj Nasıl Yapılır, Günlük Makyaj Önerileri - Kızların Fendi

Günlük Makyaj Teknikleri | Sırları | Önerileri

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here