Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi

0
22

Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Tahlil Sonucu

Sizlere gürsu anadolu sağlık meslek lisesi taban puanı bursa gürsu lokman hekim sağlık meslek lisesi taban puanı bursa lokman hekim sağlık meslek lisesi taban puanı bursa gürsu lokman hekim sağlık meslek lisesi boş kontenjan gürsu lokman hekim mesleki ve teknik anadolu lisesi telefon numarası lokman hekim mesleki ve teknik anadolu lisesi taban puanı gursu mesleki teknik anadolu lisesi bursa sağlık meslek liseleri taban puanları 2019 bilgilerini içermektedir.

Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Randevu

Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0224) 371 9544 telefon numarası Adres : Kurtuluş Mah., Taşlıyol Cad. No17, Bursa, Bursa. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0224) 371 9544

Poliklinik Çalışma Saatleri

Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Bunları da Okumalısın  Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Gürsu Anadolu Sağlık Meslek Lisesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here