Her kadının bilmesi gereken 10 makyaj önerisi

0
77
makyaj ipuçları makyaj ipuçları instagram makyaj ipuçları video makyaj yapma ipuçları

Her kadının bilmesi gereken 10 makyaj önerisini ve makyaj ipuçlarını sizler için derledik. Makyaj ipuçları instagram sayfalarından ve youtube gibi video sitelerinden ipuçlarını toplayarak sizlere sunuyoruz. Kolay ve hızlı pratik makyaj yapma ipuçlarını okuyabilir veya bize soru olarak aşağıdan sorabilirsiniz..

En faydalı makyaj ipuçları

Makyajın püf noktaları nelerdir?

 1. Asla göz kapaklarınıza kapatıcı veya fondöten sürmeyin, göz makyajınızın kırışmasına neden olur.
 2. İnce bir kaplama ve orta ila tam kaplama için bir fırça istiyorsanız, temelinizi uygulamak için parmaklarınızı kullanın.
 3. Her zaman ilk önce en parlak olduğunuz yere – genellikle T bölgenize – her yere çok hafif bir toz uygulayın.
 4. Ten renginizi düzeltmek için boynunuza, yüzünüze ve göğsünüze bronzlaştırıcı kullanmalısınız. Geri adım attığınızdan ve her şeyin aynı renkte olduğundan emin olun.
 5. Allık uygularken gülümse, sonra yanaklarınızın elmalarını toz haline getirin, daha sonra pigmentleri kulakların üstlerine doğru, sonra da çene çizgisine doğru süpürün.
 6. Anında bir yüz gerdirme için kaş kalemlerini veya kaşlarını kaşların üst kısımları boyunca izleyin.
 7. Ruj uygulaması için bile, aşk tanrısının başından başlayıp lekelemeden önce ağzın kenarlarına kadar uzanın.
 8. Her türlü göz için kapaklar hazırlayın, yüzünüzün en hafif kısmına uyan bir mat temel gölgeli. Pigmentin tüm kapaklarını ve kaş kemiğine kadar tozunu alın.
 9. Dümdüz aynaya bakmak yerine mümkün olduğunca yaklaşın, başınızı yukarı doğru eğin ve çenenizi aynaya doğru getirin. Uygularken aşağıya bakın, iç köşeden başlayın ve dışarıya çıkın.
 10. Yukarı ilerledikçe, değnekleri kirpiklerinizin ve zikzakların köklerinden geçirin.
 • Lekeler, yaşlılık lekeleri veya diğer cilt tahrişleri? Bu kabuki, orta ila ağır kapsama alanı için mükemmeldir (üzerine örtülmüş görünmez).
 • Mağaza Malzemelerinin En Yüksek Kalitede Karşılaştırılması Mağaza Markaları: Yüksek Yoğunluklu Sentetik Taklon Kılları (Vegan Dostu)!
 • Çift kıvrımlı alüminyum halka ile masif ahşap sapı
 • Döken değil!
 • Kremler, sıvılar, mineraller ve tozlar dahil tüm makyajla çalışır; diğer fırçalar gibi aşırı miktarda ürün emmez

Bir daha az çatlaklı temel tabakasıyla, kapsama alanınızın kontrolünü tekrar elinize alın. Mieoko düz üst fırçası, makyaj uygulamanızla aranızda hiçbir şeyin kalmamasını sağlar. Her gün, her gün 24/7 mükemmel cilt hayal edin.

Kremler, sıvılar, mineraller, tozlar dahil tüm makyajlarla çalışır ve diğer fırçalar gibi aşırı miktarda ürün emmez. Ve bu sadece yeni başlayanlar için. Bu küçük kompakt fırça, hızlı bir araba aynası düzeltmesi ya da biraz geç öğleden sonra teslim alma işlemi olsun, hareket halindeyken tam kapsama için gerçekten kullanışlıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here