Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

0
15

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere çorum erol olçok eğitim ve araştırma hastanesi doktorları çorum hitit üniversitesi erol olçok eğitim ve araştırma hastanesi doktorları çorum erol olçok hastanesi doktorları çorum erol olçok hastanesi randevu alma çorum erol olçok hastanesi tahlil sonuçları çorum erol olçok devlet hastanesi doktorları çorum erol olçok devlet hastanesi randevu alma çorum erol olçok hastanesi doktor çalışma takvimi bilgilerini içermektedir.

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0364) 219 30 00 telefon numarası Adres : Çepni Mahallesi, İnönü Cd. No:176, 19200 Çorum, Çorum. İnternet sitesi Web : corumeah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0364) 219 30 00

Bunları da Okumalısın  Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Hitit Üniversitesi Çorum Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here