Hızlı Hamile Kalmanın Püf Noktaları – Hemen Hamile Kalın!

0
128
Hızlı Hamile Kalmanın Püf Noktaları

Kolay hamile kalmak ipuçları Hızlı hamile kalmanın püf noktalarını, kolay hamile kalmak ve kolay hamile kalmanın bir duasının olup olmadığını, kolay hamile nasıl kalınır ve kolay hamile kalmanın ince noktalarını paylaşacagız.

Çoğu çift, bebek sahibi olmak ve ilişkilerini bir adım ileri götürmek için doğru zamanın ne zaman olduğu konusunda kafa karışıklığı yaratır. Ebeveyn olarak statü yükseltmeleri de daha yüksek sorumluluk ve bağlılık duygusu getirir. Bir sonraki adıma geçmeye gerçekten hazır olup olmadığınızı ölçmek zordur.

Gebelik öncesi beslenmenize dikkat etmeniz gerekmektedir.

Yanlış zamanda hamile kalmaktan kaçınmak için korunan seks yapmak konusunda fanatik olmuş olabilirsiniz ve devam etme kararı aldığınızda hemen hamile kalmama konusunda sabırsız hissediyorsunuz. Gebe kalmaya çalışan çiftler arasında ortak bir duygudur. Bir aileyi kurmak için benimseyeceğiniz en iyi zamanı ve yöntemleri anlamanıza yardımcı olacak bazı temel ipuçları vardır.

Bir bebek gebe kalmak için doğru zaman nedir?

Makul olarak sağlıklıysanız ve 35 yaşın altındaysanız, hamile kalmanız için sizi ve eşinizi, 6 aydan fazla sürmemelisiniz . Bir yıl çalıştıktan sonra bir doktora görünmeniz önerilir.

35 yaşın üzerindeyseniz, 6 ay boyunca hamile kalmaya çalıştıktan sonra doğurganlık uzmanını görmelisiniz. İstatistiklerin, 30 yaşın altındaki sağlıklı bir kadının herhangi bir ayda gebe kalma şansının sadece% 20 olduğunu gösterdiğini unutmayın.

Hamile kalmayı denemek için mükemmel zaman yumurtlama döneminde. Yumurtlama, olgun yumurtaların yumurtalıktan salındığı zamandır. Ortalama bir kadında, adet döngüsü 24 ila 35 gün arasında herhangi bir yerde olabilir.

Yumurtlama genellikle mevcut döngünün son gününden 14 gün önce gerçekleşir.

Bu, 28 günlük döngüsü olan bir kadın için döngünün 14. gününde veya 35 günlük döngüsü olan bir kişi için 21. günde gerçekleşebileceği anlamına gelir.

Yumurtlama sırasında salınan yumurta, salınmasından sadece 12 ila 24 saat sonra yaşar. Sperm, salıverildikten 48-72 saat sonra yaşayabilir. Matematik, seks yapmak için en iyi zamanın yumurtlamadan 2 gün önce olacağını söylüyor. Bu, spermlerin pik yumurtlama süresi boyunca Fallop tüpünde iyi miktarda bulunmasını sağlar.

Yumurtlama zamanını tahmin etmek , özellikle düzensiz bir adet döngüsü geçirirken, gebe kalmayı planlarken çok yardımcı olabilir .

 • Vücudun bazal vücut sıcaklığı, yani, istirahat halindeki vücudun sıcaklığı, yumurtlama sırasında bir miktar artar. Her gün sıcaklığını kontrol etmek ve deseni not etmek iyi bir fikirdir. Yumurtlamadan birkaç gün önce daima en doğurganlığınız vardır.
 • Vajinal salgı, yumurtlamadan birkaç gün önce açık bir yapışkan akıntı olarak artacaktır. Salgılar yumurtlamadan sonra daha kalın ve daha gizli görünmeye meyillidir.

Bu kalıbı not ettiğinizde, yumurtlamanın yapıldığı günden birkaç gün önce seks yapmaya çalışın. Doğurganlık penceresi 3-4 gündür. Yumurtlama kalıplarını not almıyorsanız, adet döngüsünün ikinci ila üçüncü haftası en verimli olur.

Hamile kalmanın püf noktaları nelerdir?

Birçok kadın, denemeden bile hamile kalmaktadır, ancak uzun süre gebe kalmakta zorlanan artan sayıda kadın vardır. Kolayca gebe kalmanıza yardımcı olması için bakılabilecek birkaç şey vardır.

 • Gebe kalmaya çalışmadan önce doğum kontrol önlemlerini zamanında geri almalısınız. Hapların hormonları vardır ve yumurtlama kalıplarınızın normale dönmesi 6 ay kadar sürebilir. Doğurganlık sağlamak için RİA sağlık uzmanları tarafından kaldırılabilir. Depo-Provera çekimleri, efektler yöntemi kesildikten bir yıla kadar görülebildiğinden biraz daha zor olabilir.
 • Vajinal yağların kullanılması sağlıklı spermlere zarar verebileceğinden yağlama maddeleri KULLANMAYIN. Yağlayıcıların pH dengesi, sperm öldürücü olacak kadar yüksektir. Kasık bölgesinde sabun kullanımı, pH seviyesi asitli olabileceğinden gebeliğe karşı caydırıcı olabilir. Öpüşme, okşama ve hassas dokunuşla daha uzun bir ön sevişme süresi kendi kendini yağlamanıza yardımcı olabilir. PH dengesi su ile korunabildiğinden ılık su iyi bir seçenek olabilir.
 • Kafein büyük miktarlarda hamileliği caydırıcı olabilir. Günde 2 bardağa kadar tolere edilebilir, ancak 3 bardağa çıkmak, hamile kalma şansınızı etkileyebilir.
 • Sigara içmek başka bir büyük NO. Gebe kalmaya çalışırken her iki ortağın da sigarayı bırakması önerilir. Araştırmalar, sigara içmenin çiftlerin doğurganlık sorunları yaşamalarına neden olabileceğini kanıtladı. Aslında, sigara kullanımı da bir kez gebe kaldıktan sonra fetüsü olumsuz etkileyebilir. Ayrıca düşük ve erken doğum risklerini artırabilir. Sigara içmek kadın yumurtalıklarına zarar verebilir ve erkeklerde sperm sayısı sorunlarına neden olabilir ve hatta erken menopoza katkıda bulunur. Pasif sigara içmek hem kadınlarda hem de erkeklerde sağlık sorunları yaratabilir.
 • Gebe kalmaya çalışırken alkol tüketimi de tavsiye edilmez. Alkolün gebe kalma üzerindeki etkisini belirlemeye yönelik hiçbir çalışma olmadığından, bebeği gebe bırakıp verene kadar bu zevkten vazgeçmeniz önerilir.
 • Stres, gebe kalmanın gecikmesindeki ana nedenlerden biridir. Çoğu zaman tahmin edilemeyen adet döngüsüne yol açan stres nedeniyle yumurtlama döngüsünde değişiklikler vardır. Sperm sayısı, hatalı stres nedeniyle düşebilir. İş sorunları, kariyer engelleri, ev değişiklikleri veya hatta bir bebek gebe kalmaya çalışmanın baskısı gibi birçok nedenden dolayı stres yüksek olabilir.

Stresi azaltmak için zihin-beden rahatlama programları, yoga ve hatta ılımlı egzersiz gibi rahatlama tekniklerini deneyebilirsiniz. Papatya gibi bitkisel çaylar da yardımcı olur. İyi bir gece uykusu almak, stresli bir işkence olabilir. Doğanın kucağında bir tatile çıkmak herhangi bir stresi serbest bırakabilir ve aynı zamanda sağlıklı seks için bir başlangıç ​​olabilir.

 • Her ne kadar hiçbir çalışma belirli bir gıda veya diyetin hamilelik olasılığını etkileyebileceğini iddia etmese de, dengeli bir diyetin hamile kalma şansınıza yardımcı olabileceğine dair birçok gösterge vardır. Sağlıklı miktarda süt, meyve, somon, karides ve yayın balığı gibi deniz ürünleri ve kepekli tahıllar tüketmek sağlığa elverişlidir ve gebe kalma şansını artırmanın bir yolu olabilir. Folik asit, hamile kalma şansınızı artırmak için mutlaka bir vitamin olmalıdır.
 • Fazla kilonuz varsa kilo vermeye çalışın. Beş kilogramlık bir kayıp bile hormon sağlığına büyük bir destek olabilir.

Hamile kalma şansımı nasıl artırabilirim?

Aşağıda listeleme, doğal olarak gebe kalma şansınıza yardımcı olabilecek bir öneri listesidir.

 • Gebe kalmaya çalışırken cinsel pozisyonlar de önemli olabilir. Misyoner pozisyonu, hamileliği sağlamanın en iyi yolu gibi gözüküyor. Yataktan çıkmak ve spermin vajinal kanalda dolaşmak için serbestçe erişmesine izin vermek için acele etmeyin. Kalçanızın altında bir yastık tutmak da çok yardımcı olabilir. Bacaktan yaklaşık 20 dakika sonra koitustan sonra alınması da önerilmektedir.
 • Sağlıklı sperm ayrıca döllenme şansını arttırır. Erkeklerin, eşlerinin gebe kalmasına yardımcı olmak için sağlıklı vücut ağırlığını ve genel sağlığı korumaları gerekir. Alkol, tütün ve diğer uyuşturucu maddelerden uzak durmalılar. Sağlıklı bir diyetin alımı da yararlı olabilir. C vitamini bakımından zengin gıdalar sperm hareketliliğini artırabilir ve Çinko yüklü yiyecekler kısırlık sorunlarını önleyebilir. Erkekler, sperm sayısını artırmak için dar pantolonlardan ve sıcak banyolardan kaçınmalıdır. Sıkı külotlar yerine boksörler de testisleri serin tutar ve sperm üretimini arttırır. Aynı sebepten çalışırken dizüstü bilgisayarlar kucakta tutulmamalıdır.

Genel sağlık ve canlılık anlayışı için büyük bir destek olabilir. Gebe kalmak isteyen sevgi dolu bir çift, daha sonra hayal kırıklığını sağlamak için biraz başlangıç ​​planlaması yapmalı.

Bu ipuçlarını izliyorsanız, sağlıklı ve hala gebe kalamıyorsanız doktora gitmeyi geciktirmemeniz önerilir. Her iki partner de doktoru birlikte ziyaret etmeli ve önerdiği takdirde herhangi bir danışma seansından faydalanmalıdır.

Vücudunuzu hamilelikten önce kullanmak, sadece hamilelik şansını arttırmakla kalmaz, aynı zamanda doğum öncesi sağlıklı bir zamana da yol açar. Fetus iyi büyür ve sağlıklı bir vücutta doğum da kolaydır.

Doğum sonrası aşama, zor bir hamileliğin gerilimleri ve stresleri nedeniyle niggling sorunlarınız olmadığı için daha mutludur.

Yeni ebeveynler sağlıklıdır ve yeni gelenlerin coşkusuyla eğlenebilirler. Bebek daha sağlıklı ve sağlıklı bir anneye doğarsa göreceli kolaylığı ile tüm gelişimsel kilometre taşlarını kazanır.

Modern zamanlarda tıp, gebe kalmayı çok daha mantıklı hale getirse de, otuz yaşına basmadan önce çocuklarınızın olması iyi bir fikir olabilir. Asal hormonal yaştasınız ve muhtemelen hormon sağlığını korumak için fazladan bir çabaya ihtiyacınız olmayacak. Stresten uzak bir anlayış, ebeveynler ve geniş aile için mutlu bir zaman geçirmenizi sağlar.

Bu nedenle, sağlıklı kalmaya çalışın ve sorunsuz bir anlayış, hamilelik ve doğum için sabırsızlanın.

Kolay Hamile Kalmak


Hızlı hamilelik testi ne zaman yapılır

Hızlı hamilelik testi

Hızlı hamile kalmak için

Hızlı hamile kalmak için ne yapmalıyım

Hızlı hamile kalma yolları

Hızlı hamile kalmak için ilaç

Hızlı hamile nasıl kalınır

Hızlı hamile kalma kürleri

Hizli hamile kalma yöntemleri

Hızlı hamile kalmak için yapılması gerekenler

Hızlı hamile kalmak için ne yapılmalı

Hızlı sonuç hamilelik testi

Holay ve hizli hamile kalmanin yollari

Hızlı hamile kalmanın yolları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here