Home / Tahlil Sonuçları / İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere inönü üniversitesi turgut özal tıp merkezi eğitim ve araştırma hastanesi turgut özal tıp merkezi sonuç ögrenme turgut özal tıp merkezi laboratuvar sonuçları malatya turgut özal tıp merkezi tahlil sonuçları inönü üniversitesi turgut özal tıp merkezi eğitim ve araştırma hastanesi merkez/battalgazi/malatya turgut özal hastanesi doktorları malatya turgut özal tıp merkezi genel cerrahi doktorları turgut özal tıp merkezi kadın doğum doktorları bilgilerini içermektedir.

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Randevu

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 422 341 0660 telefon numarası Adres : Elazığ Yolu 15. Km. Malatya Merkez/Malatya, Malatya. İnternet sitesi http://totm.inonu.edu.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 422 341 0660

Poliklinik Çalışma Saatleri

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Görüntüleri

Mutlaka Okumalısın

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu Sizlere bursa ağız ve diş sağlığı merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir