İpek Kirpik Nedir? İpek Kirpik Fiyatları – Yararları – Zararları

1
156
ipek kirpik nedir
ipek kirpik nedir

Bu yazımızda İpek Kirpik Nedir? İpek Kirpik FiyatlarıYararları – Zararları hakkInda uzun ve detaylı bilgi vereceiz. Tüm kadınların kirpikler için özel bir önemi vardır. Kadınların öfkesini sevincini mutlululuğunu, kirpikleri ile gözlere atıfta bulunur, ancak tek bir süpürge yapamazlar 😀  Gözlerimizin güzelliğini, gözlerimizi, kirpiklerimiz ortaya çıkarır. Yoğun ve hacimli Kirpik her zaman popülerdir.

İpek Kirpik Uygulaması 

Burada etkileyici bir görünüme kavuşuyoruz ve hepimiz kirpik uygulaması bu etkileyiciliği mümkün kılıyor. Kalıcılık normal kirpikten çok daha uzundur. İpek kirpik Yerleştirme, havuz, deniz, gözyaşlarına ve uykuya dayanıklıdır. En az 90 gün boyunca etkili kalır.Maskara ile kirpik yerine bir sürü yağ,  harcanan zaman kaybı ve güzel kirpiğe sahip olmak istemem! Kirpik uzatma uygulaması Sizin için neler yapabileceğimi araştırırken bir makale yazdım.. Araştırmamın sonucu olarak güvenilir bir yerden aldım ve şuan yaptırdığım ipek kirpiklerimle çok mutluyum. Bu konuda birçok yararlı bilgiye sahibim. Onları şimdi sizinle paylaşmak istiyorum.

İpek Kirpik Uygulaması Nedir?

Kadın, kirpik, seyrek, ışık, kısa olmak istiyor. Çünkü uzun ve yemyeşil Kirpik derin bir görünüm yaratır. kirpikler daha göze çarpar ve uzun süre sizin için mükemmel olmak istiyorsanız kirpiklerinizdir. Bu, ipek kirpiklerinin son döneminin favori yöntemi olduğunu söyleyebilirim. İpek kirpikler artık pek çok kişi tarafından tercih ediliyor çünkü uzun bir süre için kullanılmaları mümkün. Uygulama yapıştırma sistemi bir kişiye kirpiklere dayanır.

ipek kirpik uygulaması nedir
ipek kirpik uygulaması nedir

İpek kirpik acıtıyor mu?

Kirpik taneleri teker teker yerleştirildiğinden uzun süren bir prosedürdenilebilir.  Bu manada göz hassasiyetinizin arttığını söyleyebilirim.  Göz kenarlarına doğru yapıştırıcının verilen hafif bir yanma hissiyatı yaşıyorsunuz.

İpek kirpikler zarar görüyor mu?

Kendi kirpiklerinizle yapılan kirpik arasında 1-2 milim oluyor. Yani kirpik dipleriyle ilgisiz bir yere yerleştiriliyor ipek kirpikler.

İpek kirpik ne kadar süre kullanılabilir?

3 hafta içerisinde bir bakımı yapıldığı taktirde 6 ay kullanabiliyorsunuz. Fakat bu yazıyı yazdığım gün bakımından 5. güne girdim. Sağ gözümdeki kirpiklerden birisinde kayma olduğunu görebiliyorum.

İpek kirpiğin kullanımı rahat mı?

Yağ bazlı hiçbir temizleyici kullanmamanız ihtiyaç duyulan. Benzeri malzemeler ipek kirpiklere zarar sağlıyor ve yapıştırıcının etkisini azaltıyor.

İpek kirpiğiniz varken yüz yıkanır mı?

Beni en zorlayan noktalardan birisi bu. Yüzümü yıkarken çoğunlukla bütün suratıma su sürmeyi seviyorum.  Uygulama yapıldığından ardından yüzünü yıkamayı aktüel öğrenen çocuklar gibiyim.  Çünkü kirpiklere sabun, jel veyahut farklı bir malzeme değmemesi gerekli…

İpek kirpikle uykuda sorun oluyor mu?

Kesinlikle! Surat üstü yatamıyorsunuz, yan yatarken yastığın kirpiklere değmesini engellemelisiniz gibi uyku pozisyonlarıyla vedalaşın. Sırt üstü yatmalısınız yok ise kirpikler kırılabilir…

İpek kirpik yapıldıktan sonra herhangi bir acı hissi var mı?

İlk gün bu acıyı hissetmesem de gün bakımından kirpiklere dokunduğumda kirpik diplerimde hafif bir batma hissedip farkediyorum.  Gözünüzde arpacık çıkmadan evvelki acının aşağı yukarı benzeridenilebilir.

İpek kirpik doğal duruyor mu?

Annem kirpiklerimin arasındaki farkı anlayamadı.  Gözümde rimel var sandı.  Yani gayet tabii gözüküyor.

İpek kirpikleri kendim çıkartabilir miyim?

Kendi kirpiklerinizi yolmak istemiyorsanız kirpiğin uygulandığı merkeze gidip çıkarttırmanız gerekmektedir. Yoksa kendisi kirpiklerinizle zarar verecek dökülmelere sebepolabilirsiniz.

İpek kirpik yaptırdıktan sonra nasıl bir bakım uygulamalı?

Şeffaf bir rimel kullanıp parlaklık verebilirsiniz.  Kirpiklerin yapışmaması için kesinlikle kirpik tarağıyla taramalısınız.  Yoksa birbirine karışıyor ve hoş olmayan bir manzara meydana çıkıyor.

İpek kirpik kalitesi ne olmalı?

Fırsat sitelerinde ve çoğu kuaförde yapılan ipek kirpik uygulamasının maliyeti değişiyor.

İpek kirpik uygulama stili

Vizon ve kirpik tek 3D uygulamaları.

En İyi Makyaj Fırçaları

İpek kirpik nasıl uygulanır?

  • Birincisi, herhangi bir kalıntı yokluğu ve tüm makyajınızı temizlemeniz çok önemlidir. Uygulamaya başlamadan önce gözlerinizin 48 saat boyunca ovusturmadan Kirpik Kıvırma aparatı kullanılmamalıdır. Uygulama sırasında gözleriniz kapalı olmalı ve eğer varsa lens çıkarılmalıdır.
  • Kirpik tüyleriniz üzerinde çalışılması gereken farklı boyutlardaki Kirpiklerin her biri doğal bir görünümle üretilir. Yapışma maddesini topak oluşturacak şekilde hızla yerleştiriniz çünkü daha az sıvı dökülmesine ve çok fazla ağırlık vermesine neden olurken, yapışkan miktarına dikkat etmelisiniz. Daha fazla inmeden önce yan yana gitmeyen Kirpik üzerinde kurur. Bağlar bir kez bağlandıktan sonra, kurutucu ile kurutulmalı ve hemen yapıştırılması gereken göz kapaklarını açarak gözlerini açmalısınız.
  • En ufak bir ipucu, kirpiklerin ucunu gözünüze alarak daha yoğun bir hale geldikçe yapıştırma işleminizin sonuna doğru daha etkili olur.
  • Kirpik ile yaklaşık 1,5-2 saat süren bir uygulama yapabilirsiniz.
  • Su, uygulandıktan sonra 24 saat boyunca dokunulamayacaktır. 48 saat daha uzun ömürlü olmak maskara ile kaplanmamalı ve makyaj nazikçe temizlenmelidir.
  • Çok komik, ama yol serin bile kullanım süresini etkiler. Bunun için yüzünüzde değil, sırtınızda veya yanınızda uyumanız gerekir.
ipek kirpik yararları zararları
ipek kirpik yararları zararları

ipek kirpiklerin süresinin süresi ne kadar?

Uygulayıcıya bağlı olarak kullanılan 80-90 gün arası kalıcı kirpik yapıştırıcısı var.

ipek kirpik operasyon süresi nedir? 

1 saat boyunca bu kirpik uygulaması tüm işlem 2 saat içinde tamamlanır, ihtiyacınız olan tek şey sabırdır.

İpek Kirpik nasıl kaldırılır?

Kirpiklerin önce Silk’i çıkarmasını istiyorsanız, hangi uygulamayı kullanacağınızı uygun Silme losyonunu yaptığınızı söyleyin. Bireysel kirpik Giderici losyon, yetkili bir kişi tarafından derhal çıkarılır. Zarar vermeyin. Doğru yerde, memnun olacağınızı söyleyenler için doğru uzmanları kullandınız.

İpek Kirpik fiyatları

Kirpiklerin yoğunluğunu (kirpik, tutkal vb.) Kullanan malzemeye göre değişir.

Birkaç İpek kirpik uygulaması

Bunlar: vizon ve 3D uygulamaları. 60 ve 250 dolar arasındadır. Kampanyası bazı güzellik merkezleriyle fiyatları daha da aşağı çekiyor.

İpek kirpik zararlı mı? 

Kullanılan yapıştırıcıyı uygularken ipek kirpikleri, gözlerde kızarıklığa ve nadir görme bozukluğuna yol açabilir. Bunun için kullanılan malzemelerin kalitesi çok önemlidir. Hatta kanserojen madde riskinin bile dahil edilmesi söz konusudur.

kirpiklerden çıkarılırken zarar verir ve kişinin kendi kirpiklerine ve kopma uzamasına müdahale edebilir.

Makyaj Fırçaları Nasıl Temizlenir

1 YORUM

  1. İpek Kirpik Nedir? İpek Kirpik Fiyatları – Yararları – Zararları 20:20:26 merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here