İstanbul Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi

0
27

İstanbul Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere fatih sultan mehmet hastanesi doktorları fatih sultan mehmet hastanesi nasıl gidilir fatih sultan mehmet hastanesi genel cerrahi doktorları fatih sultan mehmet hastanesi nerede fatih sultan mehmet hastanesi dahiliye doktorları fatih sultan mehmet hastanesi beyin cerrahi doktorları sancaktepe eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonuçları fatih sultan mehmet hastanesi nöroloji doktorları bilgilerini içermektedir.

İstanbul Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi Randevu

İstanbul Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

İstanbul Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0216) 578 30 00 telefon numarası Adres : E-5 Karayolu Üzeri İçerenköy Ataşehir/İstanbul, İstanbul. İnternet sitesi Web : fsmeah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İstanbul Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0216) 578 30 00

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

İstanbul Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

İstanbul Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Eğitim Araştırma Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here