İzmir Özel Karataş Hastanesi

0
24

İzmir Özel Karataş Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere özel karataş hastanesi doğum fiyatları karataş hastanesi tahlil sonuçları karataş hastanesi ortopedi doktorları karataş izmir karataş hastanesi doğum ücretleri 2019 karataş hastanesi doğum fiyatları 2019 karataş hastanesi arzu akar karataş hastanesi endokrinoloji bilgilerini içermektedir.

İzmir Özel Karataş Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

İzmir Özel Karataş Hastanesi Randevu

İzmir Özel Karataş Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

İzmir Özel Karataş Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0232) 441 4170 telefon numarası Adres : 336 Sok. No: 26, 35260 Karataş/İzmir, İzmir. İnternet sitesi https://www.karatashastanesi.com.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İzmir Özel Karataş Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0232) 441 4170

Poliklinik Çalışma Saatleri

İzmir Özel Karataş Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi

İzmir Özel Karataş Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here