Home / Tahlil Sonuçları / Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere türkoğlu devlet hastanesi göksun devlet hastanesi pazarcık devlet hastanesi afşin devlet hastanesi çağlayancerit kiralık ev bilgilerini içermektedir.

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi Randevu

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0344) 351 25 10 telefon numarası Adres : Karafirez Mah. Küme Evleri No:60-1 Çağlayancerit, Kahramanmaraş. İnternet sitesi Web : caglayanceritdh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0344) 351 25 10

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Kahramanmaraş Çağlayancerit İlçe Hastanesi Görüntüleri

Mutlaka Okumalısın

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu Sizlere bursa ağız ve diş sağlığı merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir