Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi

0
28

Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere pazarcık devlet hastanesi cildiye doktoru pazarcık devlet hastanesi üroloji doktorları pazarcık devlet hastanesi kbb doktorları kahramanmaraş devlet hastanesi çağlayancerit devlet hastanesi afşin devlet hastanesi türkoğlu devlet hastanesi elbistan devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi Randevu

Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi telefon numarası Adres : Ahmet Bozdağ Mh. Ahmet Aksu Cd. Pazarcık Kahramanmaraş, Kahramanmaraş. İnternet sitesi Web : pazarcikdh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Kahramanmaraş Pazarcık Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here