Kalçanızı Güzel Gösterecek Etek Modelleri

0
124
Etek Modelleri
Etek Modelleri

Kalçanızı Güzel Gösterecek Etek Modelleri Bir etek modeli , belki de kadın vücudu en uygun kıyafetten biridir. Her iki sporda da, her ortama uygun klasik tarz ve sayısız fiziğe uygun her etek modeli şüphesizdir. İşin sırrı, her kadının kendi bedeninin model yapısına ve eteğin boyutuna uygun olduğunu bilmesi ve hayal etmesidir. Her model etek görsel olarak herkes için aynı olmayabilir, bunun sebebi birbirinden her insanın fiziksel yapısından oldukça farklıdır.

Kalem Etek: mesela, eğer bel bölgesini inceltiyseniz kavisli bir çizgi varsa, kalça bölgenizdeki yuvarlak hatli şapkalarınız size çok yakışacaktır. Belin altında, diz altında, bu etek gövdesi daha sonra saracak, bel ince, kavisli gösteren büyük miktarda uyluk çizgileri vurgulamak için izin verecektir.

Yüksek Belli Etekler: yüksek bel etekleri, tanımın belirttiği gibi, belinin etrafındaki eteğin beline oturmuş ve model üzerinde oturuyor. Modelli bu etek daha uzun ve daha ince görünür. Kalça gövdesindeki kalçanın oldukça düzenli yapısı orantılı görünür.

Pileli Etekler: yüksek belli, özellikle yaz sezonu için tasarlanmış, şifon, ipek, renkli ve yumuşak kumaşlarla dikilmiş, mini boylarda veya Maxi pilili etek çeşitlendirilmiş modelde, özellikle düz ve dar hippedli bayanlar daha yuvarlak ve şekillendirilmiş gösterecek.

Mini Etekler: eteğiniz kısasa, boy ve bacak yüksekliğiniz özellikle diz üstü mini eteklerin sizin için en uygun model olacaktır. Bu etekler daha uzun görünür. Kış aylarında opak çoraplarla kombinleyeciniz, mini etekler, uzun bacak uzunluğunun yanılsamasını yaratabilirsiniz.

En güzel kalem etek kombinleri | Yüksek Topuklar

Zayıf gösteren 22 giyim tüyosu - Sayfa 1 - Galeri - Yaşam - 27 Eylül ...

Beli ince gösteren kıyafet önerileri

Zayıf Gösteren Etek Modelleri - Ruj Renkleri

Zayıf Gösteren Etek Modelleri - Ruj Renkleri Zayıf Gösteren Etek Modelleri - Ruj Renkleri

[Toplam:3    Ortalama:5/5]
Bunları da Okumalısın  Miss Turkey 2018 Şevval Şahin'in Hiçbir Yerde Bulamayacağınız Resimleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here