Kaş Nasıl Alınır?

0
152
Kaş Nasıl Alınır
Kaş Nasıl Alınır

Kaş Nasıl Alınır diye merak eden kızlarımız ev hanımlarımız ofis arkadaşlarımıza güzel bir yazı hazırladık… Kaş nasıl alınır resimli anlatımıevde kaş nasıl alınır ve evde kaş şekillendirme kolay kaş nasıl alınır sorusuna kadınlar kulübü kbaşta olamk üzere tüm bayan ziyaretçilerimize videolu anlatımını yaptık. Kaş almanın püf noktaları kaş alma teknikleri resimli düz kaş nasıl alınır kavisli kaş nasıl alınır sorularının yanıtını yorm olarakta isteyebilirsiniz.

Çirkin kadın yoktur, dağınık kadın vardır. Bakım yaparak güveninizi arttırın. Gerçekte var olan ve aynaya daha çok inanan güzelliğin bilincinde olun. Elbette bunun için yapmamız gereken küçük operasyonlar var. Yüzümüzün güzelliği, cildimiz, saçlarımız, gözlerimiz, kaslarımız, dudaklarımız birlikte görüntüyü ortaya çıkarır. Bu bağlamda kaslarımız, gözlerimiz, yüzlerimiz ve farkımızın anlam ve ifadesini veriyor. Yüz ve göz yapısına dikkat etmeden önce, göz ve yüzünüze dikkat etmelisiniz. Çünkü her yüz şekli ve yapıs açısından farklıdır. Yüzünüzü, cildinizi ve göz bölgenize göre farklı bir şekil gerektirir. Kaşlarda uygulanan kaş alma yöntemi çoğu zaman beklenen sonucu vermez.

Kaş Nasıl Alınır ipucu
Kaş Nasıl Alınır ipucu

Bölgeniz için Kaş burnun kenar hizasını alın, başlangıç ​​noktasını ve son sonunu alabilirsiniz (Yukarıdaki resimde olduğu gibi). Yüzünüz, ince veya kalın olarak, Kaş tasarımını yapıp yapamayacağınıza göre geniş veya incedir. Ama gerçekten yapamayacağınız gibi kaslarınızı inceltebilir  veya kalınlaştırabilmeniz de mümkündür. İlk işlemi almadan önce Kaş Nasıl Alınır, kaslarınızın sınırlarını belirlemektir. Burnun kıvrımlarında yukarı doğru bir kalem yardımıyla çizin ve göz sınırınızı kaşlarınızın olması gerektiği uzunluğu belirtin. En göze çarpan şey, güzelliğinizi bozup, uygulama ya da yanlışlıkla güzelliğinizi vurgulayabilen, burun ve yüz hatlarıdır. Fırça yöntemiyle görebileceğiniz kaşınızın konturlarını ve uzunluğunu tarayın. Genel kavisli ana hatlara göre kaşınızı şekillendirebilirsiniz..

Kaş Nasıl Alınır?

Yüzünüze ılık su veya ılık su ile yıkamanız durumunda, kaş alma işlemine başlıyorsanız, kilinizi dinlendirerek birkaç dakika boyunca ıslak bir pamuk altlığı ile yumuşatmanızı öneririz. Çok ıslaktırsanız ve acı hissini azaltıyorsunuz.

Kaş de evde nasıl satın alınır

Kendiniz yapabilir veya kaşlarınızı şekillendirmek için profesyonel destek alabilirsiniz. Kaş almak birçok yöntem ve türleri vardır. Eğer Kaş daha ince noktaları dikkat ederseniz burada doğru görüntü alacaksınız. İçe aktarma ipi Kaş, Kaş, Kaş, cımbız veya cilalama, içe aktarma yöntemini içe aktarma yöntemini sizin için uygun olanlardan seçebilirsiniz. Bakalım evde nelerin tekniklerini biliyoruz.

Kaş ip ile nasıl satın alınır

Kaş Rope erişim metodu, kendiniz ya da sizin için geçerli olabilecek bir başkası ve tabii ki ucuz ve maliyetsiz yapabileceğiniz kolay bir yöntemdir. Birkaç inçlik sağlam bir ip alın ve ikiye katlayın, baş parmaklarınızı döndürün ve işaret parmaklarınızı birkaç kez açık ve makasla kapatın. Birlikte katlandığında IP’nin saçını iter ve çeker. İlk aşamada yapamazsınız. Eğer ipe dokunursaydın, kasların bozabileceği yerlere gitmelisin.

Kaş cımbız ile nasıl alınır

En cımbızların en çok uygulandıkları, kaş alma yöntemidir. Cımbız metoduyla başka bir yöntemdir. Steril veya temiz cımbızlar tek başına uyguladığınızdan emin olun, aksi takdirde kıl kökleriniz mikrop kapabilir. Cilt ile temas halinde aknenin açılmasına neden olabilir. Kaşınızın yönüne göre kaş kıllarınızı tutun ve cımbızla çekin. Kaşlarınız dipten kopacak.

Çamsakızı ile Kaş Almak

Çamsakızı ile geri alma yöntemi kaş zaman tasarrufu avantajı. Batık oluşumu önler. Bu yöntemde, ağdaki bantı kullanabilir veya ılık Çamsakızı bir çubuk ve bez yardımıyla uygulamak istediğiniz yere sürdüğünüzde, kısa bir süre içinde çekme işlemini tamamlayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here