Kastamonu Daday Devlet Hastanesi

0
24

Kastamonu Daday Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere kastamonu devlet hastanesi azdavay devlet hastanesi devrekani devlet hastanesi araç devlet hastanesi daday ballıdağ hastanesi inebolu devlet hastanesi kastamonu devlet hastanesi başhekimi kastamonu devlet hastanesi dahiliye bilgilerini içermektedir.

Kastamonu Daday Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Daday Devlet Hastanesi Randevu

Kastamonu Daday Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Kastamonu Daday Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 366 616 20 97 telefon numarası Adres : Merkez Mah,Davut Köyü Yolu Sok,Kiren Dibi Mevkii Daday, Kastamonu. İnternet sitesi Web : dadaydh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kastamonu Daday Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 366 616 20 97

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Kastamonu Daday Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Kastamonu Daday Devlet Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here