Keçiören Özel Fatih Polikliniği

0
610

Keçiören Özel Fatih Polikliniği Tahlil Sonucu

Sizlere fatih polikliniği sünnet özel fatih tıp merkezi keçiören hastanesi özel fatih hastanesi ankara keçiören sünnet kliniği gizze tıp merkezi bilgi tıp merkezi keçiören bilgilerini içermektedir.

Keçiören Özel Fatih Polikliniği online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Keçiören Özel Fatih Polikliniği Randevu

Keçiören Özel Fatih Polikliniği randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Keçiören Özel Fatih Polikliniği iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0312) 360 2020 telefon numarası Adres : Yakacık Mh. Fatih Cd. No: 150, Şenlik (Güçlükaya), Keçiören, Ankara, Ankara. İnternet sitesi tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Keçiören Özel Fatih Polikliniği Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0312) 360 2020

Poliklinik Çalışma Saatleri

Keçiören Özel Fatih Polikliniği Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  İstanbul Arnavutköy İlçe Sağlık Müdürlüğü

Keçiören Özel Fatih Polikliniği Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here