Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü

0
23

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü Tahlil Sonucu

Sizlere uzunköprü ilçe sağlık müdürlüğü edirne il sağlık müdürlüğü bilgilerini içermektedir.

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü Randevu

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0284) 714 11 62 telefon numarası Adres : İspat cami Mah. Kurtuluş Cad. No:102 Keşan / Edirne, Edirne. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0284) 714 11 62

Poliklinik Çalışma Saatleri

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Keşan İlçe Sağlık Müdürlüğü Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here