Kışın Cildinizi Parlak Tutmak İçin 5 İpucu

0
79

Kışın Cildinizi Parlak Tutmak İçin 5 İpucunu sizlere önemli ipuçları vereceğiz.  Cilt parlaklığı için ne yemeli ne yememeli, hangi kremi kullanmalı ve hangi krem markasını kullanmamalı sizlere bilgi vereceğiz. Cilt parlaklığı için maske ve krem cilt parlaklığı için yağlar, cilt maskesi cildi parlak gösteren ten makyajı nasıl yapılır gibi ipuçları için hazır olun..

Kış, cildinizin en iyi arkadaşı veya en kötü düşmanı olabilir. Octoly’de, hepiniz cildinizle pozitif bir ilişki kurmaya çalışıyoruz.

Cildinizi Gençleştiren Çay Ağacı Yağı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Kış boyunca parlayan ve muhteşem kalmak için kullanabileceğiniz beş ipucu:

Pul pul

Ölü cilt hücreleri aslında kuruluğu destekleyebilir. Eğer pul pul dökülmezse, nemlendiriciniz cildinize düzgün bir şekilde yerleşemez. Fresh’s Soy Face Exfoliant gibi hafif bir exfoliator ile haftada bir veya iki kez peeling yapmanızı öneririz .

Nemlendiriciye yatırım yapın

Nemlendirici cildinize ve solunum sağlığınıza faydalı olabilir. Havadaki nem, cildinizi yumuşak ve nemli tutmaya yardımcı olur ve ayrıca nazal geçişlerinizi açık tutar. Bu Dyson Nemlendirici üzerinde savurganlık yapabilir veya bu Pureguardian 14 Saatlik Soğuk Mist Ultrasonik Nemlendirici ile kullanabilirsiniz.

Yüzünüzü temizlemek için yüz yağı kullanın

Bir yüz yağı, bir temizleyicinin ve bir nemlendiricinin tüm faydalarına sahiptir. Cildinizi geleneksel bir yüz yıkaması gibi kurutmadan makyaj ve kirleri temizleyebilirsiniz. Burt’s Bees Cleansing Oil (Burt Arı Temizleme Yağını) seviyoruz çünkü etkili ve doğal.

Cildinizi Gençleştiren Çay Ağacı Yağı Nedir, Nasıl Kullanılır?

Hindistan Cevizi Yağı Kullanın

Hindistan cevizi yağı, cildinizin bileşiminde bulunan aynı yararlı yağların çoğunu içerdiğinden eşsizdir! Bu, cildinizi (ve saçlarınızda) etkili bir şekilde nemlendirmek için son derece yararlıdır. En fazla fayda için sadece saf hindistan cevizi yağı kullanmanızı öneririz .

Aynısefa Yağı Nedir? Kullanımı ve Faydaları Nelerdir?

Dudaklarını unutma

Soğuk havada dudaklarınız çok acı çekebilir. Kuru, çatlamış dudakları önlemek için, kilonuzu şımartıp koruyan bir bakım rejimine ihtiyacınız vardır. Herhangi bir ölü cildi kesmek için

Fresh’in Fresh’s Sugar Lip Polish kullanmayı seviyoruz . Sonra, dudaklarımızı yumuşak tutmak için her zaman bir Aquaphor tüpümüz var.

Cildinizi kışın nasıl kusursuz tutarsınız?

Yazın Cilt Sağlığınızı Korumanız için 9 ipucu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here