Kozmetik Mikro Nano Yağ Enjeksiyonu Yöntemi

0
114
Nano yağ enjeksiyonu estetiği
Nano yağ enjeksiyonu estetiği

Mikro-Nano yağ enjeksiyonu, estetik cerrahi, liposuction ve yağ enjeksiyon işleminin kullanıldığı bir tekniktir. Nano Yağ Enjeksiyonu ameliyatı maliyeti ve Nano Yağ Enjeksiyonu fiyatları değişkenlik göstermektedir. Nano Yağ Enjeksiyonu nerede ve hangi hastane de başarılı şekilde yapıldığını da soru olarak sorabilirsiniz.Nano Yağ Enjeksiyonu fiyatları da hastane ve doktordan doktora değişmektedir.

Nano Yağ Enjeksiyonu

Yüz estetiğinin vücut şekli estetik prosedürleri birçok operasyonda kullanılabilir. Estetik avantajını kullanmanın nano-yağ enjeksiyon işlemi, kendi yağ hücrelerinin  gerçekleştirilmesidir. Hacimdeki değişiklikleri karşılamak için zamanla kazanılan yağlar, yağ enjeksiyon hacmi yapılır.

Nano Yağ Enjeksiyonu Ameliyatı

Özellikle yüz gençleştirme ameliyatlarında son derece etkili sonuçlar sağlar. Liposuction ile elde edilen yağ hücreleri hacme ihtiyaç duyan alanlara enjekte edilir ve özel bir süreçten geçer. Mikro-Nano yağ hücreleri, özellikle göz çevresindeki problemler, kırışıklıkların kenarı, ifade çizgileri, dudak etrafındaki çizgiler, alın ve dikey çizgiler arasında yatay çizgiler arasında tercih edilir. Facelift ameliyatı, rötuşta ve zaman zaman tamamlayıcı bir süreç olarak kullanılır.

Nano yağ enjeksiyonu
Nano yağ enjeksiyonu

Mikro-Nano yağ enjeksiyonu

Hastanın kendi yağ hücrelerine herhangi bir alerji riski taşır. Etkisi diğer dolgu malzemelerinden daha uzun sürüyor, yaklaşık 2 yıl dayanıklılık. Her iki enjeksiyon ve liposuction tarafından bir cerrah tarafından liposuction yapılması gerektiğinden, iki farklı işlem gerektiren bir klinik ortamda yapılmalıdır, mutlaka alanında uzman olmasa da bu konuda mutlaka bir uzman olmalısınız.

Nano yağ ile gözaltı estetiği

Yüzünüzde, göz çevrenizde veya oluklarınızda hacim eksikliğiniz varsa ve kırışık cildiniz varsa, mikro-Nano yağ enjeksiyonlarından faydalanabilirsiniz. Minimal dozlarla ameliyat gerekmeden uygulanan bu yöntem estetik problemlerden kurtulacaksınız. Ayrıca vücutta sadece vücut için değil, yüz, göğüs, kalça ve kalça gibi operasyonlar istenen hacimleri kazanmak için kullanılır.

Nano yağ enjeksiyonu ameliyatı
Nano yağ enjeksiyonu ameliyatı

Nano yağ enjeksiyonu yararları

Enjeksiyon kalıplama malzemesinden elde ettiğiniz kendi yağınız, bu nedenle non-invaziv non-cerrahi teknikler ile estetik sorunlarınızdan kurtulmak suretiyle doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun için alanında uzman bir cerrahtan daha fazla bilgi ve destek alabilirsiniz.

Yağ enjeksiyonu için gerekli olan şartlar nelerdir?

Yağ transfer tekniğinin sınırlamaları şunlardır:

Yağ hacimlerinin yetersiz kullanılabilirliği, ananesel yöntemlere göre daha çok harcamadır.
Herhangi bir kozmetik ya da rekonstrüktif cerrahi işlemde bulunduğu gibi, işin ehli bir estetik operatör doğrulusunda muayenehane ortamda gerçekleştirilmesi gerekli bir operasyondur.

Yağ enjeksiyonu işlemi hangi durumlarda uygulanabilir?

Eğer yüzünüz buruşuk ve çökük görünüyorsa, geçici dolgu adına henüz kalıcı bir çözüm isteniyorsa, beden hatlarınızı şekillendirmek, vücuttaki var olan izleri düzeltmek, kollarınızı ve yüzünüzü gençleştirmek, meme implantlarının belirgin belirtilerini saklamak ve kontur düzensizliğini kaldırmak için tüketilir.

Yağ transferi kimlere yapılır?

Nano Yağ enjeksiyonu hacim eksikliğini azaltmak için tüketilir.
Enjeksiyon sıklıkla dudak dahil bütün yüzde, ellerde, ciltte, meme ve kalça büyütmede seçenek edilir.
Yeterli yağ hücresi sahibi olan donör bölgeye sahip olunmalıdır.
Eğer tıbbi bir vaziyet, nikotin veyahut herhangi bir dolaşım meselesi yok ise her insan için makul bir operasyondur.

Nano yağ enjeksiyonu nasıl uygulanır?

Vücudun çok yağ hücresi sahibi olan kısımlarından alınan yağ hücreleri kalifiye bir santrüfüj işleminden geçirilerek henüz saf hale getirilir. Tedavi edilmesi dilenen bölgeye derhal enjekte edilir.
Yağ enjeksiyonun derhal sonrasında rehabilitasyon gözle görülebilecek duruma gelir. Operasyonun sonuçlarının görünmesi için beklemek gerekmez. Kişinin kendisi yağından elde edildiği için herhangi bir yan tesiri görülmez. Etkisi ise tahminen 3 sene süresince devam eder. Son derece emin ve basit yapılan bir prosedürdür.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here