Lazer Epilasyon Öncesi Yapılması Gerekenlere Dikkat!

1
106
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon öncesi yapılması gerekenler i sizler için değerlendirdik.Lazer epilasyon istanbul ve bir çok ilde yapılmaktadır.Lazer Epilasyon fiyatları klinikten klinige ve bu işlemi yapandan yapan değişiklik göstermektedir.İstanbul’un Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy ,Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu,Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp,Fatih Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerinde birçok epilasyon firması mevcuttur.
Lazer epilasyon nedir ve akkndaki yorumlarını okuyup epilasyon hakkında epilasyon tavsiyesi isterseniz konu altınan yorum bırakabilirsiniz.Epilasyon gebelik,Lazer Epilasyon hamilelikte yapılabilir mi sorusunun cevabını doktorunuz verecektir.bYada yorum olarak yazın ve cevap verelim.

Lazer Epilasyon

Zamanınızı ve paranızı boşa harcamamak için epilasyon yapmadan önce su uyarılarına dikkat edin.İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı yolu ile buluşmak hepimiz ışıltılı bir ten isteriz. Epilasyon, bunun için en etkili yöntem olarak ortaya çıkıyor.epilasyon son derece güvenli ve uzmanlar tarafından gerçekleştirildiğinde etkili bir yöntemdir. Bu nedenle, Epilasyon almadan önce zamanınızı ve paranızı boşa harcamamak için aşağıdaki uyarıları göz ardı etmeyiniz.

Lazer Epilasyon Öncesi Yapılması Gerekenler

Bunun dışında işlemden 1 ay öncesine kadar lazer epilasyon uygulanacak bölgeye asla ağda, cımbız, epilatör uygulanmamalı, kıl köklerine etki eden bu işlemlerden daha başarılı bir seans için uzak durulması gerekir.

Seanstan 3 gün önce bölgeye tıraş uygulanmalıdır, 1 mm uzunluktaki tüylere lazer epilasyon yöntemi uygulanabilir. Yine işlemden 1 ay önce ciltte bronzlaşma gerçekleşmemeli, güneş ışığından işlem sonrasında da öncesinde de korunmalıdır.

İşlem öncesinde tüy sarartıcı veya çeşitli kimyasal peeling kullanılmamalıdır. Eğer cilt ile ilgili herhangi bir rahatsızlık durumu varsa bu durum kesinlikle uygulayıcı kişiye bildirilmelidir.

Tekrarlayan cilt enfeksiyonları olan hastalarda uygulamadan önce tedavi edilmelidir. Şüphesiz ilaçları düzenli olarak kullanan kişilerde yan etkiler sorgulanmalıdır.

Uygulama alanı temiz olmalıdır. Vücut veya yüzdeki tüm makyaj ve kozmetik ürünlerden arındırılmalıdır.

Epilasyon test atışından önce yapılmalıdır. 24 ila 48 saat arasında epilasyon ve vücudun yapacağı tepki ve gözlenen kişi buna göre belirlenmelidir.

Lazer Epilasyon Fiyatları
Lazer Epilasyon Fiyatları

Işık kızarıklık ve hafif kızarıklıklar da saç dökülmesinin ardından Epilasyon işleminden sonra ortaya çıkabilir. Bir uzmana danışılması gerekirse, bu reaksiyon 1-2 gün içinde ortadan kalkmayabilir.

Epilasyon seansları sırasında güneşlenirken, yüksek bir koruma faktörü ile iyi bir ürün kullanmanız önerilir.

Kıl dökülmesi veya Lazer Epilasyon tedavisi, yok edilmenin tek yoludur. Lazer Epilasyonundan önce yapılması gerekenler bu makalenin, bizim uygulamamıza sahip olmak isteyen insanlara yön vermesi amaçlanmıştır.

Vücudun genetik olması için aşırı miktarda istenmeyen tüy veya çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir. Genelde Lazer Epilasyon yüz, boyun, koltuk altı, göğüs, sırt, genital organlar, kollar, bacaklar, parmaklar, ayaklar istenmeyen tüylerin giderilmesinde kullanılır. 

Lazer tedavisinden önce, işlem hakkında bilgi edinmek için kullandığınız lazerin yan etkilerini, kullandığınız lazerin yan etkilerinin, saç renginizin, cilt tonunuzun ve kıllarınız için lazer olup olmadığını öğrenmek uygun olacaktır. Bu makale size bildireceğiz tipik Lazer Epilasyon ön tedavi talimatları için hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Lazer Epilasyon daha önce yapılmalıdır

Koyu ve kalın kıllar için Lazer Epilasyon tedavileriyle daha iyi ısı elde ederler, daha başarılı sonuçlar verir.

Bu ince ve açık renkli kıllarda biraz şansınız varsa.

Epilasyon, ağda, cımbız, 4-5 hafta önce yöntemden uzak durun. Razor’u kullanabilirsiniz.

Lazer Epilasyondan Öncesi Dikkat Edilecekler

Candela’da, ağrıyı en aza indirmek ve Epilasyon ürünlerinde en son teknolojiyi kullanmak gibi. Bu lazer, diğer lazerlere göre daha derin köklere de nüfuz ederek, alexandrite lazer içerir.

Epilasyon daha önce yapılmalıdır

tedavi bir tıraş bıçağı ile tıraş başlar. Bu uygulama ağrıyı en aza indirir.

Tedavinizden önce 24 saat kafeinden kaçının. Böylece, Epilasyon işleminize daha rahat geçebilir.

ağrı tedavisi sırasında mümkün bir durumdur. Telaşlanma.

Lazeri Tüy Giderme, kremi uygulamadan önce ağrıyı azaltmak veya ağrı giderici yoğunluğunu arttırmak için ağrı giderici taleplerini arttırır.

 

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

1 YORUM

  1. Epidermis Polikliniği 1994’te İzmir-Karşıyaka’da kurulmuş olup başta lazer epilasyon olmak üzere cilt bakımı,cilt lekeleri tedavileri,saç ekimi,kılcal damar tedavisi,kalıcı makyaj gibi birçok güzellik uygulamasını en uygun fiyatlarla ve uzman ekibiyle profosyonelce gerçekleştirmektedir.Uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. izmir lzer epilasyon lazer epilasyon izmir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here