Lush Lemony Flutter Oje Hakkında

0
86
Lush Lemony Flutter

Lush Lemony Flutter, Bugün yaklaşık 2 senedir kullandığım ve çok memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Lush Lemony Flutter tırnak dibindeki deri için krem.

 

Lush Lemony Flutter
Lush Lemony Flutter

Lush Lemony Flutter Türkiye’nin internet sitesinde yazan yorumlama şu şekilde; Tüm vücuttaki sertleşmiş bölgeler özellikle, tırnak ve tırnak derisi için kalifiye geliştirilmiş, içindeki esas yağlarla oldukça besleyici, bakım yapıcı ve nemlendirici kremimiz.

Dizler, topuk, doğrudan gibi sert derinin yer aldığı bölgeler içerisinde ve manikür yapar iken de işinizi basitleştirecek özellikte. Manikür yapar iken etlerimi almıyorum. Bu kremi kullanarak geriye doğru itiyorum.

Ben çoğunlukla bu kremi gece yatmadan evvel kullanıyorum bilhassa kışın tırnaklarıma sürdükten ardından pamuklu bir file bekçisi giyiyorum.
Gerçekten faydasını görüyorum.

Fiyatı 26tl fakat hem defa verimli bir ürün hatta bitimine kadar hak ediyor! Halen denemeyen varsa kesinlikle denemeli! Ürünü alabilmek dilerseniz alabilirsiniz!  Ürün gönderildiği için değil henüz evvel birçok sefer kullandığım için tavsiye ediyorum. Bu kutu ile benim 5. kutum. (:

Diğer gelen tester ürünleri ilk kez tecrübe edeceğim.Ürünü kokladığım vakit aldığım kokular papatya ve vanilya. El bakımı için harika bir ürün bulunduğu söylenmiş. Lush Helping Hands için açıklama; Eli sudan çıkmayan şahıslar için bilhassa önerilen el kremimiz hem yumuşatıcı hem iyileştirici özelliktedir.

Ellerinizde çiziklere, kesiklere de kurtarma olarak kullanabilmeniz mümkün. Çatlamış, ağrıyan ciltlere uygulayabileceğiniz papatya yağı ile aynısı özellikte papatya suyu, tahriş olmuş ciltleri yatıştıran, bünyesinde %30-40 yağ sahibi olan keten tohumu, kaşıntı, kızarıklığı azaltan, nemlendirici badem yağı, ve gliserin, antiseptik, yatıştırıcı, cildi iyileştirici nem veren bal, çatlak giderici, iyileştirici kadife çiçeği kızarıklık gideren alkanet içermektedir.Bu ürünü denedikten ardından hoşnut kalırsam gidip alacağım zira kokusu defa hoş.

Son olarakta It’s raining men duş jeli.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here