Miranda Kerr Makyajı Nasıl Yapılır?

2
127
Miranda Kerr Göz Makyajı nasıl yapılır

Miranda Kerr Makyajı Nasıl Yapılır? dünyaca ünlü model Miranda Kerr, güzelliğinin yanı sıra tarzıyla da dünya kadınlarını peşinden sürüklüyor. Giyim tarzıyla olduğu kadar makyajıyla da ön plana çıkan model, güzellik sırlarını fırsat buldukça hayranlarıyla paylaşıyor ve kadınlara ilham oluyor. Miranda Kerr Göz Makyajı nasıl yapılır,Miranda Göz Makyajı,Miranda Kerr makyajı Miranda Kerr Makyajı Nasıl Yapılır sorularına yanıt bulacağız.

Miranda Kerr Makyajı Yapılışı

Miranda Kerr gibi buğulu gözlere sahip olmak ve makyajda doğallığınızı ön plana çıkartmak için yapmanız gereken makyaj önerileri ise şöyle:

Miranda Kerr Göz Makyajı
Miranda Kerr Göz Makyajı

Miranda Kerr Makyajı Tüyoları

Miranda Kerr buğulu göz makyajını tercih ediyor ve bu sayede bakışlarına derinlik katıyor. Bakışlarınızı derinleştirmek ve buğulu makyaja sahip olmak için yapmanız gereken şey oldukça basit. Göz çevresi kapatıcısını eşit bir şekilde göz çevrenize dağıtın.

Miranda Kerr Göz Makyajı

Sonrasında bir fırça yardımıyla farı kirpik diplerinizden başlayarak hafif darbelerle göz kapağınızın yarısına dağıtın. Daha sonra başka bir fırça ile sürdüğünüz farı göz pınarından başlayarak kaşınızın bittiği noktaya doğru dağıtın. Uygulama sırasında göz yapınıza göre farı göz kapağınızda veya göz çevrenizde uygun bir şekilde dağıtabilirsiniz. Miranda Kerr’in makyajında eyeliner kullanmadığını görüyoruz. Ancak dilerseniz gözlerinizi belirginleştirmek için kirpik diplerine ince bir eyeliner uygulayabilirsiniz.

Far olarak Make Up For Ever Artist Shadow’un S-516 ve S-818 renkleri ile göz kapağına sıcaklık verebilirsiniz. Saten bitişli farlar baz için iyidir. Gölge için Nars Dual Intensity Eyehadow Sycorax (siyah) rengini kullanabilirsiniz. Bunu eyeliner fırçası ilegözün katlanma yerlerine ve köşelerine uygulayın.

Miranda Kerr Cilt Makyajı

Miranda Kerr cildi için doğal görünümlü fondötenler tercih etmekte ve doğallığını ön plana çıkartmaktadır. Doğal bir cilt görünümüne sahip olmak için sıvı fondötenler size yardımcı olacaktır. Fondöteni eşit bir şekilde dağıttıktan sonra elmacık kemiklerine cilt tonunuza uygun bir allık uygulayarak cilt makyajını tamamlayabilirsiniz.

Miranda Kerr Dudak Makyajı

Miranda Kerr’in dudak makyajında doğal tonlar görüyoruz. Sizde doğal tonlarda ve mat rujlar tercih ederek makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Eğer günlük bir makyaj yapıyorsanız ruj yerine parlatıcı ürünlerde kullanabilir ve Miranda Kerr gibi doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Miranda Kerr’in gece makyajında dudaklarında ise toprak ve bordo tonlarına ağırlık verdiğini görüyoruz. Sizde cilt renginize ve kıyafetinize uygun tonlarda bu renkleri kullanarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Make Up For Ever Aqua Eyes 2L göz kalemi ile dudaklarınızın çerçevesini yapın. Evet, bu suya dayanıklı bir göz kalemi ve kırmızı ruj uygulamasındaki mükemmel kusursuzluk için Elif Girgin, onu tercih ediyor. Sonra Make Up For Ever Aqua Cream 08 Red ile dudaklarınızı boyayın. Ürünü uygulamak için Make Up For Ever Lip Brush #302’yi tercih edebilirsiniz. Bu da doğrudan ruj değil tabii ama dudaktaki görünüşü inanılmaz…

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here