Mudanya İlçe Sağlık Müdürlüğü

0
14

Mudanya İlçe Sağlık Müdürlüğü Tahlil Sonucu

Sizlere mudanya ilçe sağlık müdürü kimdir ilçe sağlık müdürlüğü ne iş yapar bursa il sağlık müdürlüğü ilçe sağlık müdürlüğü görevleri 2019 mudanya toplum sağlığı merkezi ilçe sağlık müdürlüğü kadroları sağlik müdürlüğü ilçe sağlık müdürlüğü doktor ne iş yapar bilgilerini içermektedir.

Mudanya İlçe Sağlık Müdürlüğü online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Mudanya İlçe Sağlık Müdürlüğü Randevu

Mudanya İlçe Sağlık Müdürlüğü randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Mudanya İlçe Sağlık Müdürlüğü iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0224 545 01 16 telefon numarası Adres : Mütareke Mah. Sağlık Sk. No:1 Mudanya/BURSA, Bursa. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mudanya İlçe Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0224 545 01 16

Poliklinik Çalışma Saatleri

Mudanya İlçe Sağlık Müdürlüğü Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Özel Acıbadem Bursa Hastanesi

Mudanya İlçe Sağlık Müdürlüğü Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here