Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

0
24

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere fethiye ağız ve diş sağlığı merkezi internetten randevu alma fethiye diş sağlığı hastanesi randevu alma fethiye diş hastanesi yorumları muğla ağız ve diş sağlığı merkezi randevu alma fethiye semt polikliniği doktorları fethiye diş hastanesi ortodonti ağız ve diş sağlığı randevu alma merve metin diş hekimi bilgilerini içermektedir.

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0252) 614 01 02 telefon numarası Adres : Tuzla Mah., Mustafa Kemal Bulv., 563. Sok., Eski SSK Hastanesi Arkası, 48300 Fethiye/Muğla, Muğla. İnternet sitesi Web : fethiyeadsm.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0252) 614 01 02

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Muğla Fethiye Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here