Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

0
24

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere muğla sıtkı koçman üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi randevu muğla sıtkı koçman üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi göz doktorları muğla sıtkı koçman üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi menteşe/muğla muğla sıtkı koçman üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi ortopedi doktorları muğla sıtkı koçman üniversitesi hastanesi kadın doğum doktorları muğla sıtkı koçman üniversitesi hastanesi nöroloji doktorları muğla sıtkı koçman üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonuçları muğla devlet hastanesi dahiliye doktorları bilgilerini içermektedir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0252) 214 13 23 telefon numarası Adres : Kötekli Mahallesi Marmaris Yolu üzeri No: 48 Menteşe /MUĞLA, Muğla. İnternet sitesi Web : mskueah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bunları da Okumalısın  Özel Aydın Göz Hastanesi

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0252) 214 13 23

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here