Muş Hasköy Devlet Hastanesi

0
33

Muş Hasköy Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere muş korkut devlet hastanesi hasköy devlet hastanesi başhekimi hasköy devlet hastanesi ankara malazgirt devlet hastanesi muş devlet hastanesi bulanık devlet hastanesi hasköy devlet hastanesi randevu alma muş hasköy devlet hastanesi hemşireleri bilgilerini içermektedir.

Muş Hasköy Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Muş Hasköy Devlet Hastanesi Randevu

Muş Hasköy Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Muş Hasköy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0436) 411 24 90 telefon numarası Adres : Hürriyet mah. Murat Sefa Demiryürek Cad. No:4, Muş. İnternet sitesi Web : haskoydh.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Muş Hasköy Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0436) 411 24 90

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Muş Hasköy Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Antalya Gündoğmuş Sağlık Grup Başkanlığı Ve Toplum Sağlığı Merkezi

Muş Hasköy Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here