Muş Malazgirt Devlet Hastanesi

0
34

Muş Malazgirt Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere muş malazgirt devlet hastanesi kbb doktorları malazgirt devlet hastanesi telefon numarasi malazgirt devlet hastanesi çalışanları bulanık devlet hastanesi malazgirt devlet hastanesi üroloji muş devlet hastanesi muş korkut devlet hastanesi varto devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Muş Malazgirt Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Muş Malazgirt Devlet Hastanesi Randevu

Muş Malazgirt Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Muş Malazgirt Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 436 511 23 96 telefon numarası Adres : Terminal Yanı (Otogar) , Selçuklu Mahallesi Merkez/ Malazgirt, Muş. İnternet sitesi Web : www.malazgirtdh.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Muş Malazgirt Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 436 511 23 96

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Muş Malazgirt Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Muş Malazgirt Devlet Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here