Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü

0
18

Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü Tahlil Sonucu

Sizlere mustafakemalpaşa toplum sağlığı merkezi bursa il sağlık müdürlüğü mustafakemalpaşa aile hekimleri sağlik müdürlüğü sanayi sağlık ocağı mustafakemalpaşa bursa il sağlık müdürlüğü taşeron kemalpaşa toplum sağlığı merkezi telefon bursa halk sağlığı müdürlüğü personel alımı bilgilerini içermektedir.

Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü Randevu

Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0224 612 11 11 telefon numarası Adres : Züfer Bey Mah. Dere Sk. No:3/A M.K.Paşa/BURSA, Bursa. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0224 612 11 11

Poliklinik Çalışma Saatleri

Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Hatay Dörtyol Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here