Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

0
27

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere niğde ömer halisdemir hastanesi randevu al niğde eğitim araştırma hastanesi doktorları niğde ömer halisdemir hastanesi tahlil sonuçları niğde devlet hastanesi doktorları niğde ömer halisdemir hastanesi laboratuvar sonuçları niğde ömer halisdemir hastanesi kadın doğum doktorları niğde devlet hastanesi laboratuvar sonuçları niğde ömer halisdemir hastanesi göz doktorları bilgilerini içermektedir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0388) 232 22 20 telefon numarası Adres : Aşağı Kayabaşı Mah. Hastaneler Cad. Kumluca Mevki 51100 Merkez, Niğde , Niğde. İnternet sitesi Web : nigdeomerhalisdemireah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0388) 232 22 20

Bunları da Okumalısın  İstanbul Özel Maçka Emar İleri Görüntüleme Merkezi

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here