Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü

0
15

Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü Tahlil Sonucu

Sizlere nilüfer ilçe sağlık müdürlüğü nilüfer/bursa nilüfer ilçe sağlık müdürü kim il sağlık müdürlüğü osmangazi ilçe sağlık müdürlüğü yıldırım ilçe sağlık müdürlüğü sağlik müdürlüğü bursa il sağlık müdürü kim oldu bursa il sağlık müdürlüğü taşeron bilgilerini içermektedir.

Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü Randevu

Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0224 249 99 30 telefon numarası Adres : Esentepe Mah. İstiklal Cad. Ağaçlık Sk.No:33 Nilüfer/BURSA, Bursa. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0224 249 99 30

Poliklinik Çalışma Saatleri

Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Denizli Özel Sağlık Hastanesi

Nilüfer İlçe Sağlık Müdürlüğü Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here