Ordu Aybastı Devlet Hastanesi

0
26

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere ordu aybastı devlet hastanesi randevu alma aybastı devlet hastanesi diş aybastı devlet hastanesi dahiliye doktorları aybastı devlet hastanesi müdürü ordu aybastı devlet hastanesi başhekimi aybastı devlet hastanesi numarası aybastı devlet hastanesi ne zaman açılacak fatsa devlet hastanesi bilgilerini içermektedir.

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi Randevu

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 452 714 01 81 telefon numarası Adres : Ortaköy Mh. Erzenoğlu Cd. No: 137 Aybastı / Ordu, Ordu. İnternet sitesi Web : aybastidh.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 452 714 01 81

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Ağrı Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Ordu Aybastı Devlet Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here