Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

0
16

Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere ordu üniversitesi eğitim ve araştırma hastanesi kadın doğum ordu eğitim ve araştırma hastanesi ortopedi doktorları ordu eğitim araştırma hastanesi psikiyatri doktorları ordu eğitim araştırma hastanesi kalp damar doktorları ordu eğitim araştırma hastanesi tahlil sonuçları ordu eğitim ve araştırma hastanesi üroloji doktorları ordu eğitim araştırma hastanesi hematoloji doktorları ordu eğitim ve araştırma hastanesi genel cerrahi doktorları bilgilerini içermektedir.

Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu

Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0452) 225 23 44 telefon numarası Adres : Bucak Mh. Pk:52200 Ordu / Altınordu, Ordu. İnternet sitesi Web : ordueah.saglik.gov.tr tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0452) 225 23 44

Poliklinik Çalışma Saatleri

Pazartesi : 09:00-12:30 13:30-16:00

Salı : 09:00-12:30 13:30-16:00

Bunları da Okumalısın  Acıbadem Maslak Hastanesi

Çarşamba : 09:00-12:30 13:30-16:00

Perşembe : 09:00-12:30 13:30-16:00

Cuma : 09:00-12:30 13:30-16:00

Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Ordu Üniversitesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here