Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü

0
17

Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü Tahlil Sonucu

Sizlere bursa osmangazi ilçe sağlık müdürlüğü tel bursa osmangazi ilçe sağlık müdürlüğü telefon yıldırım ilçe sağlık müdürlüğü nilüfer ilçe sağlık müdürlüğü sağlık bakanlığı orhangazi sağlık müdürlüğü bursa halk sağlığı müdürlüğü iletişim bursa il sağlık müdürlüğü duyurular bilgilerini içermektedir.

Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü Randevu

Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 224 01 69 – 224 01 79 telefon numarası Adres : Alacamescit Mh. Feraizci Sk. No:12 Osmangazi/BURSA, Bursa. İnternet sitesi http://www.saglik.gov.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 224 01 69 – 224 01 79

Poliklinik Çalışma Saatleri

Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Özel Estethica Bakırköy Cerrahi Tıp Merkezi

Osmangazi İlçe Sağlık Müdürlüğü Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here