Özel Balıklı Rum Hastanesi

0
45

Özel Balıklı Rum Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere balıklı rum hastanesi cildiye fiyatları balıklı rum hastanesi psikiyatri yorumları balıklı rum hastanesi psikiyatri pelin balikli rum hastanesi psikiyatri doktorları samuray ozdemir balıklı rum hastanesi tarihi balıklı rum hastanesi sgk anlaşması var mı balıklı rum hastanesi ortopedi doktoru ermeni rum hastanesi bilgilerini içermektedir.

Özel Balıklı Rum Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Özel Balıklı Rum Hastanesi Randevu

Özel Balıklı Rum Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Balıklı Rum Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0212) 547 1600 telefon numarası Adres : Kazlıçeşme Mh., 34020 Zeytinburnu/İstanbul, İstanbul. İnternet sitesi http://www.baliklirum.com/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Balıklı Rum Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0212) 547 1600

Poliklinik Çalışma Saatleri

Özel Balıklı Rum Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Denizli İl Sağlık Müdürlüğü

Özel Balıklı Rum Hastanesi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here