Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi

0
30

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere kastamonu odak göz doktorları kastamonu anadolu hastanesi göz doktorları odak göz hastanesi randevu rahmi galip vidinlioğlu göz optik kastamonu kastamonu devlet hastanesi göz doktorları isimleri anadolu hastanesi kastamonu düzce göz hastanesi muayene ücreti bilgilerini içermektedir.

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Randevu

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0 (366) 213-0020 telefon numarası Adres : Cumhuriyet Sk. No:3 İsfendiyarbey İlkokulu Yanı , Kastamonu, Kastamonu. İnternet sitesi http://odakgoz.com/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0 (366) 213-0020

Poliklinik Çalışma Saatleri

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Özel Sekiz Eylül Hastanesi

Özel Kastamonu Odak Göz Merkezi Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here