Özel Konya Hospital

0
32

Özel Konya Hospital Tahlil Sonucu

Sizlere konya hospital muayene ücretleri konya hospital insan kaynakları konya hospital iş başvurusu konya özel hastaneler konya hospital yeni hastane konya hospital noroloji konya özel selçuklu hastanesi özel hospital hastanesi bilgilerini içermektedir.

Özel Konya Hospital online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Özel Konya Hospital Randevu

Özel Konya Hospital randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Konya Hospital iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0332) 350 3777 telefon numarası Adres : Şemsi Tebrizi Mah., Şerafettin Cad. No:95, Karatay Merkez/Konya, Konya. İnternet sitesi http://www.konyahospital.com/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Konya Hospital Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0332) 350 3777

Poliklinik Çalışma Saatleri

Özel Konya Hospital Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Özel Keşan Hastanesi

Özel Konya Hospital Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here