Home / Tahlil Sonuçları / Özel Malatya Hastanesi

Özel Malatya Hastanesi

Özel Malatya Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere özel malatya park hastanesi malatya müjde hastanesi malatya hayat hastanesi malatya sevgi hastanesi malatya özel melid park hastanesi malatya park hastanesi üroloji malatya devlet hastanesi malatya gözde akademi hastanesi bilgilerini içermektedir.

Özel Malatya Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Özel Malatya Hastanesi Randevu

Özel Malatya Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Malatya Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0422) 324 3464 telefon numarası Adres : Fırat Mh., Hastane Caddesi No:48, Malatya, Malatya. İnternet sitesi http://www.ozelmalatyahastanesi.com/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Malatya Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0422) 324 3464

Poliklinik Çalışma Saatleri

Özel Malatya Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Özel Malatya Hastanesi Görüntüleri

Mutlaka Okumalısın

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Bursa Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil Sonucu Sizlere bursa ağız ve diş sağlığı merkezi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir