Özel Malatya Sevgi Hastanesi

0
46

Özel Malatya Sevgi Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere malatya sevgi hastanesi ortopedi doktorları malatya özel sevgi hastanesi battalgazi/malatya malatya sevgi hastanesi genel cerrahi doktorları malatya sevgi hastanesi kardiyoloji doktorları malatya sevgi hastanesi nöroloji doktoru malatya özel hastaneler malatya hayat hastanesi malatya sevgi hastanesi kbb doktorları bilgilerini içermektedir.

Özel Malatya Sevgi Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Özel Malatya Sevgi Hastanesi Randevu

Özel Malatya Sevgi Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Malatya Sevgi Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 422 325 5555 telefon numarası Adres : Ferhadiye Mh. Cumhuriyet Cd. 44200 Merkez Malatya, Malatya. İnternet sitesi http://www.sevgihastanesi.com.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Malatya Sevgi Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 422 325 5555

Poliklinik Çalışma Saatleri

Özel Malatya Sevgi Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Özel Malatya Sevgi Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here