Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi

0
43

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Tahlil Sonucu

Sizlere modern tıp merkezi ferhatpaşa meditime ferhatpaşa iş başvurusu meditime ferhatpaşa yorumlar meditime rüstem bey içerenköy tıp merkezi özel ataşehir hastanesi medi time is ilanlari meditime hastanesinde vurulan doktor bilgilerini içermektedir.

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Randevu

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0216) 660 0424 telefon numarası Adres : Ferhatpaşa Mah., Yeditepe Cad. No:85, 34758 Ataşehir/İstanbul, İstanbul. İnternet sitesi http://www.meditime.com.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0216) 660 0424

Poliklinik Çalışma Saatleri

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Özel Meditime Cerrahi Tıp Merkezi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here