Özel Medline Eskişehir Hastanesi

0
38

Özel Medline Eskişehir Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere eskişehir anadolu hastanesi muayene ücretleri eskişehir özel hastaneler eskişehir özel ümit hastanesi eskişehir anadolu hastanesi tahlil sonuçları anadolu hastanesi randevu tel eskişehir sakarya hastanesi eskişehir özel anadolu hastanesi odunpazarı/eskişehir eskişehir hastaneleri bilgilerini içermektedir.

Özel Medline Eskişehir Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Özel Medline Eskişehir Hastanesi Randevu

Özel Medline Eskişehir Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Medline Eskişehir Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0222) 221 4848 telefon numarası Adres : Kıbrıs Şehitleri Cd, 26020 Eskişehir, Eskişehir. İnternet sitesi http://www.medlinehastaneleri.com/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Medline Eskişehir Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0222) 221 4848

Poliklinik Çalışma Saatleri

Özel Medline Eskişehir Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Özel Medline Eskişehir Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here