Özel Remedy Hastanesi

0
34

Özel Remedy Hastanesi Tahlil Sonucu

Sizlere özel remedy hastanesi pendik iletişim pendik remedy hastanesi ortopedi doktorları pendik remedy muayene ücretleri pendik remedy hastanesi iş başvurusu remedy hastanesi psikolog remedy hospital plastik cerrahi özel remedy hospital yorumlar pendik özel hastaneler bilgilerini içermektedir.

Özel Remedy Hastanesi online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Özel Remedy Hastanesi Randevu

Özel Remedy Hastanesi randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Remedy Hastanesi iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : (0216) 491 9090 telefon numarası Adres : Doğu Mh., Papatya Sok. No: 15, 34890 Pendik/İstanbul, İstanbul. İnternet sitesi http://www.remedyhospital.com.tr/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Remedy Hastanesi Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: (0216) 491 9090

Poliklinik Çalışma Saatleri

Özel Remedy Hastanesi Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Özel Remedy Hastanesi Görüntüleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here