Özel Şanmed Hastanesi Şanlıurfa

0
60

Özel Şanmed Hastanesi Şanlıurfa Tahlil Sonucu

Sizlere şanmed hastanesi iş başvurusu şanmed hastanesi nazlı yıldırım şanmed hastanesi nöroloji doktorları şanlıurfa şanmed hastanesi üroloji şanmed hastanesi cildiye şanlıurfa özel hastaneler şanmed hastanesi doğum ücretleri şanlıurfa metrolife hastanesi bilgilerini içermektedir.

Özel Şanmed Hastanesi Şanlıurfa online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Özel Şanmed Hastanesi Şanlıurfa Randevu

Özel Şanmed Hastanesi Şanlıurfa randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Şanmed Hastanesi Şanlıurfa iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0 (414) 444-6140 telefon numarası Adres : Ertuğrul Gazi Mah. Yunus Emre Cad. No:78, Şanlıurfa. İnternet sitesi http://sanmedhastanesi.com tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Şanmed Hastanesi Şanlıurfa Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0 (414) 444-6140

Poliklinik Çalışma Saatleri

Özel Şanmed Hastanesi Şanlıurfa Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Kastamonu Tosya Devlet Hastanesi

Özel Şanmed Hastanesi Şanlıurfa Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here