Özel Suzan Tıp Merkezi Gaziantep

0
29

Özel Suzan Tıp Merkezi Gaziantep Tahlil Sonucu

Sizlere gaziantep suzan tıp merkezi nurettin kavcı dr özkan aydın leylek kadınlar kulübü özkan aydın leylek facebook kadın doğum hastanesi gaziantep gaziantep amerikan hastanesi kadın doğum doktoru tavsiye ilkay leylek medical park gaziantep en iyi kadın doğum doktoru gaziantep mücahitler devlet hastanesi kadın doğum doktorları bilgilerini içermektedir.

Özel Suzan Tıp Merkezi Gaziantep online tahlil sonuçları cildiye devlet hastanesi adres idrar tetkik sonuçları şeker tahlili sonuçları üroloji hastane tahlil sonuçları hasta tahlil sonuçları e-devlet adres online randevu yol tarifi harita telefon nöroloji pataloji sonuçları kan sonuçları çalışma saatleri mesai saatleri e-nabız laboratuvar mikyobiyoloji biyokimya ulaşabilirsiniz.

Özel Suzan Tıp Merkezi Gaziantep Randevu

Özel Suzan Tıp Merkezi Gaziantep randevu, tahlil sonuçları, adres, telefon harita ve yol tarifi bilgileri aşağıdaki gibidir.

Özel Suzan Tıp Merkezi Gaziantep iletişim bilgileri

Hastanenin iletişim bilgileri Telefon : 0 (342) 323-4780 telefon numarası Adres : İncilipınar Mah. Kıbrıs Cad. Halk Bankası Yanı No:9/F Şehitkamil Gaziantep, Gaziantep. İnternet sitesi http://www.suzantipmerkezi.com/ tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Özel Suzan Tıp Merkezi Gaziantep Telefon Numarası

Hastaneyi Tıkla Ara: 0 (342) 323-4780

Poliklinik Çalışma Saatleri

Özel Suzan Tıp Merkezi Gaziantep Adresi Haritası


Yol Tarifi Almak için Tıklayınız

Hastane’de olması muhtemel branşlar

Branş ve poliklinikler hakkında detaylı bilgiye hastane randevu sisteminden veya telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.
Algoloji Beslenme Ve Diyet Beyin Ve Sinir Cerrahisi Çocuk Alerjisi Çocuk Cerrahisi Çocuk Endokrinolojisi Çocuk Enfeksiyon Çocuk Göğüs Hastalıkları Çocuk Hematolojisi Çocuk Kardiyolojisi Çocuk Metabolizma Çocuk Nefrolojisi Çocuk Nörolojisi Çocuk Psikiyatrisi Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Çocuk Ürolojisi Dermatoloji (cildiye) Endokrinoloji Ve Metabolizma Enfeksiyon Hastalıkları Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji Geleneksel Ve Tamamlayıcı Tıp(getamer) Genel Cerrahi Geriatri Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Göz Hastalıkları Hematoloji İç Hastalıkları Kadın Hastalıkları Ve Doğum Kalp Ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kemik Yoğunluğu Ölçümü Kulak-burun-boğaz Hastalıkları Nefroloji Nöroloji Ortopedi Ve Travmatoloji Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Radyasyon Onkolojisi Tıbbi Genetik Tıbbi Patoloji Üroloji

Bunları da Okumalısın  Diyarbakır Hani İlçe Hastanesi

Özel Suzan Tıp Merkezi Gaziantep Görüntüleri

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here