Pole Dans Nedir? Nasıl Yapılır?

2
126
Pole Dans nasıl yapılır
Pole Dans nasıl yapılır

Pole Dans , çok yönlü bir fitness ekipmanı parçası olarak pole dans’ı maksimum potansiyeline taşıyan pole dansının bir uzantısıdır. Pole Dans Nedir diye merak ediyrosanız bir çeşit zayıflama yöntemidir. Pole Dans ile hızlıca zayıfglayaabilirsiniz. Pole Dans nasıl yapılır, Pole Dans kursu ve Pole Dans teknikleri ile hızlıca zayıflayabilirsiniz. Pole Dans zayıflamada birebir yardımcıdır. Tüm vücudu çalıştırır, kas yapısını, esnekliğini, koordinasyonunu, duruşunu ve ayrıca üst vücut ve insan direncini geliştirir.

Pole Dans Nedir?

Spor salonunda yapabileceğiniz egzersizlere benzeyen bir direk ile yapabileceğiniz çeşitli egzersizlere hayran kalacaksınız. Ancak kendi vücut ağırlığınızı direnç için kullanacaksınız. Kollarınızı ve kaslarınızı çalıştırmak için çeneden fırıldaklara ve bacaklarınıza ve serseri- leriniz için kuğulara tırmanmaya kadar her şeyi bir kutupta çalıştırabilirsiniz.

Pole Dans nedir Pole Dans nasıl yapılır
Pole Dans nedir Pole Dans nasıl yapılır

Pole Dans Zayıflama İpuçları

İngiltere’nin ilk kutup dansı anketinde % 98, kutup dansının sonucu olarak üst vücut güçlerini geliştirdiğini söyledi. % 90’ı en çok kollarını sıktıklarını ve% 60’ının en çok karın / karınlarını tonladığını belirtti. İnsanların% 94’ü direk dansı ve% 99’u arkadaşlarına tavsiye eder, bu yüzden normal spor salonu rutininizde bir ruteye sıkışmış olursanız, bir pole fitness antrenmanını denemek cevap olabilir.

Pole Dans Nasıl Yapılır?

Kutup dansı , akan ve zarif bir rutinde dikey bir kutup etrafında gerçekleştirilen dans ve jimnastik hareketlerinin birleşimidir. Dahil olmak üzere birçok farklı kutup hareketleri vardır; spin, pozlar, kat işi, dans ve geçiş hamleleri, direk ve zemine direğe ve zemine geçişler. Kutup dansı, fitness faydaları konusunda artan bir farkındalık ile popüler bir şekilde bir egzersiz türü olarak büyüyor. Ülke çapında sınıflar var ve artık birçok insan evde kendi direğine sahip.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here