Pole Dans – Pole Dance / Pole Fitness Video Dersleri

1
112
Pole dans dersleri
Pole dans dersleri

Pole dans dersleri ile hızlıca kilo vermek veya Pole Dans ile fit bir vücuda kavuşmak için pole dans video öğrenmek isteyenler pole dance videolarını izleyerek bu sporu öğrenebilir. Pole Dans eğitim videoları ve Poledans öğrenme videoları sizler için hazırladık. Pole dansın pole fitness öğrenme videoları sizlerin hizmetindedir.

Pole Dans kondisyonu ya da Pole dans dersleri , sporu dansla birleştiren, dikey çubuğu bir eleman olarak kullanan bir spor ve sanatsal disiplindir.

Pole Dance / Pole Dans Fitness sınıfları her seviye için tasarlanmıştır ve dans ve ısınma rutinleri ve germe ile birlikte 90 dakikalık yoğun Pole Dans antrenmanı seanslarından oluşur. Öğretmenler sınıflara dönüşler, akrobasi, püf noktaları ve kombinasyonlar ekliyorlar, böylece Pole Dans dansçıları kendi içinde güç, esneklik ve güvenlik kazanıyorlar. Pole Dans sınıfları, dans rutinleri ve stunt’ları içeren büyük bir kardiyovasküler fayda sunar.

Pole dans videolu dersleri
Pole dans videolu dersleri

Pole sınıfları, dans rutinleri ve akrobasi içeren büyük bir kardiyovasküler fayda sunar.. Sınıflar, yine de barda eğlenirken, ek kuvvet antrenman avantajları sunan teknik hareketlere odaklanır.

İleri düzey öğrenciler teknikleri geliştirmek ve yeni püf noktaları öğrenmek için belirli konular üzerinde çalışırlar.

Sınıflar Pole Dans spor veya Pole Dans dans aerobik, yoga egzersizleri, pilates, esneklik, dans, akrobasi, dublör, sanat, bedensel ifadesi … böyle artistik jimnastik gibi diğer stiller, karıştırır bir koreografi kompozisyon ile kombine tüm Sırasında , klasik ya da çağdaş dans ve hatta kentsel dans (break dans, Hip-Hop).

Pole Dans kondisyonu veya Pole Dans dansı, tüm seyirciler, yaşlar, cinsiyetler ve fiziksel koşullar için bir etkinliktir, her insan kendi hızını alır.Pole Dans kondisyonu veya Pole Dans dansı, tüm seyirciler, yaşlar, cinsiyetler ve fiziksel koşullar için bir etkinliktir, her insan kendi hızını alır. Pek çok Avrupa ve Amerika ülkesinde tam konsolide spor aktivitesidir. Erkekler, kadınlar ve çocuklar bunu bir spor olarak uygularlar. Olimpiyat Komitesi, bir sonraki Olimpiyatlarda bu sporun tanıtımını ciddi olarak düşünüyor.

Akıştaki Pole Dans sınıfları eğlenceli ve çok etkili bir beden eğitimi yöntemidir. Her yaştan kadın ve erkek için, şekiller! Egzersiz eğlenceli olmalı!

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here